Nevyužité přesilovky stály starší dorost body

Helena Hegeďová • 09.09.2016

K třetímu extraligovému zápasu se vsetínští starší dorostenci vydali do Vítkovic. Třináct minut se hrálo bez gólu, tuto situaci změnil domácí Urban, který dostal v závěru přesilovky svůj tým do vedení. Ani jeden z týmů se ale jinak v nabídnutých početních výhodách neprosazoval, i když jich nebylo malé množství. Vsetínští hráli ve výhodě o jednoho muže hned osmkrát, na gól však nedosáhli. Rychle po začátku druhé třetiny se prosadil Žídek, který ve třetí periodě přidal ještě jednu branku a z utkání si tak, spolu s Konečným, odnesl nejvíce kanadských bodů. Další zápas čeká vsetínské starší dorostence již zítra 10.9. v 11:00. Přijďte je podpořit na Lapač, kde vyzvou tým Olomouce.

ELSD - 3.kolo pá 9.9.
HC Vítkovice Ridera
4:0(1:0, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 14. Urban (Vícha, Vacula), 21. Žídek (Hladovník), 43. Žídek (Konečný), 50. Takáč (Konečný). Rozhodčí: Šutara – Bartek, Dohnal. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Průběh utkání: 0:0, 4:0.

HC Vítkovice Ridera: Mrázek – Kaláb, Takáč, Vícha, Kučera, Šulák, Vacula, Kunc – Gřesík, Richtár, Žemba, Fridrich, Urban, Bochnak, Mrva, Hladoník, Konečný, Věntus, Žídek
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Kamas, Paroušek, Kollár, Nadymáček, Klauda – Klenec, Zajíček, Hrňa, Klímek, Matiaško, Liška, Wolf, Cabák, Maniš, Zetocha, Koňařík, Půček, Žabčík