Mladší dorostenci v Třinci na body nedosáhli

Filip Bazala • 12.11.2016

Druhý vzájemný zápas letos čekal mladší dorostence na ledě Třince. Valaši začali lépe a šli do vedení. Domácí však zvládli nepříznivé skóre otočit ve svůj prospěch a nakonec se po šedesáti minutách mohli radovat z výhry 5:3. V předposledním kole základní části čeká Valachy souboj s Vítkovicemi.

ELMD - 16.kolo so 12.11.16:00
HC Oceláři Třinec
5:3(3:1, 0:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 15. Čmiel (Szmek), 17. Jurzyca (Králík, Wardas), 19. Mikler (Tobiáš Marguš), 45. Tobiáš Marguš (F. Cienciala), 52. Tobiáš Marguš - 3. Šánek (Půček), 53. Baďura (Jenáček). Rozhodčí: Šutara - Marek, Ševčík. Vyloučení: 1:2, navíc Fojtášek (VSE) 10 minut za nesportovní chování a za faul Konderly (TRI) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 202. Střely na branku: 27:24. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2.

HC Oceláři Třinec: Švančara – Bulava, Konderla, Wantulok, F. Cienciala, Weber, Chovaniak – Králík, Čmiel, Szmek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček
VHK ROBE Vsetín: Ševců – Fojtášek, Kuboš, Vávra, Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Jenáček, Baďura, Šánek, Mlýnková