Mladší dorostenci si poradili s Warriorem a obhájili čtvrtou příčku!

Kristýna Zigmundová • 10.02.2018

Mladší dorostenci nevstoupili do utkání zrovna dobře, soupeř šel totiž v 11. minutě zásluhou Snášela do vedení. Babeliak ale v 16. minutě utkání srovnal. Ve druhé třetině se ani jednomu z týmů nepodařilo skórovat, a tak musela rozhodnout až poslední třetina. V ní se nejlépe prosadili Valaši, kteří po střele Dědka berou tři body za výhru 2:1.

Extraliga mladšího dorostu - 2Č/13 so 10.2.
HCM Warriors Brno
1:2(1:1, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Snášel (Zelinka) – 16. Babeliak (Sviták), 56. Dědek (Calaba, Kunst).Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Martin Klouda, Erik Berger. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 31:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

HCM Warriors Brno: Šebo – Fojt, Mrkvica (C), Hykl, Hanák, Mahdal – Kubíček, Kuchař, Zelinka, Hrstka, Schweitzer, Orsech, Snášel (A), Novotný, Harásek, Heinrich.
VHK ROBE Vsetín: Málek – Velikovský, Zeman, Houser (A), Kunst (C), Sviták – Bednařík, Veselý, Babeliak, Kočí, Calaba, Vrána, Půček, Dědek, Čajanová.