Mladší dorostenci dvanácti brankami rozstříleli Přerov

Filip Bazala • 30.10.2011

V neděli od jedné hodiny se hrál na Lapači souboj mladších dorostenců mezi Vsetínem a Přerovem. Hosté ze samého konce tabulky přijeli na Lapač s jasným cílem a to inkasovat co nejméně. Výsledek 12:1, ale asi trenéra hostů neuspokojí, i když ve druhé půlce zápasu se hosté v určitých chvílích jevili sympaticky, branku dokázali vstřelit pouze jednu. Přerov si tak ze Vsetína odváží vysokou porážku.

EMD - 11.kolo ne 30.10.13:00
HC ZUBR Přerov
12:1(6:0, 3:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 6. Grygar (Hořanský), 9. Tydlačka (Januška), 10. Grygar, 11. Tydlačka (Mikula, Pisklák), 18. Ngo (Vojkůvka, Škrabánek), 18. Tydlačka, 30. Světlík (Weintritt), 32. Hořanský (Janošek), 35. Janošek (Miko, Vojkůvka), 44. Ondryáš (Weintritt, Škrabánek), 52. Tydlačka (Hořanský), 55. Janošek (Běhula, Miko) - 45. Blahunek. Rozhodčí: M. Škrobák - Kurtin, P. Škrobák. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 115. Střely na branku: 44:25. Průběh utkání: 10:0, 10:1, 12:1.
VHK ROBE Vsetín: Bechný - Světlík, Pisklák, Svozílek, Škrabánek, Běhula, Vítek, Januška, Weintritt - Vojkůvka, Mikula, Tydlačka, Miko, Grygar, Janošek, Hořanský, Ondryáš, Ngo.
HC ZUBR Přerov: Gottwald (11. - 20. Schneider) - Hradila, Daniš, Sedlák, Podepřel, Metelka, Žůrek, Válek, Smolka - Blahunek, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Ministr, Harásek, Weintritt M., Nossek, Matlocha, Novák.

Ohlasy k utkání

Daniel Tobola (VHK Vsetín): „Jsme rádi, že zápas jsme zvládli už na začátku, poté jsme to již měli pod kontrolou. To byla naše jediná obava, abychom to utkání dobře zvládli už na začátku a nemuseli jsme se pak trápit."

Josef Málek (HC Zubr Přerov): „Zápas se nám nepovedl. Takto dobře připravený Vsetín se porazit nedá. Nejen porazit, ale ani mu vzdorovat. Náš hlavní problém je, že pokud se nám nějaký zápas podaří, tak v tom dalším nejsme schopni na výkon navázat. Po vítězném zápase v Porubě jsme přijeli do Opavy, kde jsme totálně vyhořeli. Teď se nám podařil doma vybojovat zápas s Olomoucí a o dva dny později přijedeme na Vsetín a úplně jiný výsledek. Jsme nevyzráli a zatím se s tím nedá nic moc dělat. Musíme bojovat."