Mladší dorostenci dostali od Třince deset branek

Dominik Tobola • 04.10.2012

Velmi nepovedené utkání zažili svěřenci Miroslava Kuba ve čtvrteční odpoledne. Stejně starým protivníkům z Třince podlehli 1:10. Přitom první třetinu zvládli Valaši a po trefě Davida Kováře srovnali stav na 1:1. Poté však přišla třetina hrůzy, kterou Vsetínští prohráli o sedm branek. Ve třetí periodě se tak utkání už jen dohrávalo a Třinečtí stačili ještě dovršit výsledek do konečně podoby. Šanci na reparát mají hráči ročníku 1997 a mladší již tuto neděli v Ostravě, kde se střetnou s Vítkovicemi.

EMD - 7.kolo čt 4.10.15:00
HC Oceláři Třinec
1:10(1:1, 0:7, 0:2)
Branky a nahrávky: 7. Kovář - 4. Jašek (Poruba), 23. Jašek (Bartko), 24. Škorpík (Poruba , Švaňa), 31. Valíček (Poruba), 34. Švaňa (Tůma), 36. Jašek (Radzienciak), 36. Roman (Kaukič), 39. Poruba (Bartko), 48. Škorpik (Poruba, Adámek), 54. Jašek (Bartko). Rozhodčí: Dobeš - Laczko, Novák. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:10.
VHK ROBE Vsetín: Bechný (36. Matoušek) - Nadýmáček, Vítek, Pisklák "A", Haničák, Krůžela, Gonos, Vojkůvka, Kovář "C", Klačánek, Janošek, Riška, Fryšara "A", Matocha, Gharibyar, Lukáš, Čechmánek, Koňařík, Hrňa, Vodák.
HC Oceláři Třinec: Hlaváč - Adámek "C", Bartko, Radzienciak, Valíček, Imrich, Krása, Jašek "A", Poruba, Švaňa, Kofroň, Kaukič, Škorpík, Tůma, Roman, Zogata, Mach.