Mladší dorostenci derby nezvládli a podlehli Zlínu 2:6

Dominik Tobola • 14.02.2013

Ne, překvapení se nekonalo a mladší dorostenci podlehli Zlínu 2:6. Do půle utkání však průběh nasvědčoval, že by Vsetínští mohli myslet na body. Poté přišel zlomový moment utkání, kdy domácí nevyužili dlouhou dvojnásobnou početní výhodu a přišel trest v podobě nezvládnuté druhé třetiny se jejím výsledkem 1:5. Zlínští měli ovšem po celé utkání mírnější převahu a mnohdy jen díky Bechnému v brance zůstala výše vstřelených branek na číslici 6. Avšak boj o záchranu neutuchá, v neděli půl hodiny před polednem přivítá Valachy hanácká metropole, Olomouc.

EMD - 28.kolo čt 14.2.15:00
Berani Zlín
2:6(1:1, 0:4, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. Běhula (Kovář), 41. Dobiáš (Běhula) - 1. Werbik (Tomešek, Rezek), 23. Tomešek (Peška, Váňa), 25. Werbik (Strmiska), 39. Werbik (Schmied), 40. Gabrhelík (Stiksa, Peška), 49. Schmied. Rozhodčí: Dobeš - Kurtin, Laczko. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 2:5, 2:6.
VHK ROBE Vsetín: Bechný (Sachr) - Gonos, Pisklák, Krůžela, Běhula, Vodák, Vítek, Richter - Kovář, Gharibyar, Tydlačka, Weintritt, Janošek, Miko, Vojkůvka, Dobiáš, Čechmánek.
Berani Zlín: Ling (Barvík) - Gabrhelík, Váňa, Babčuk, Fridrich, Schmied, Martínek, Gazda - Kolařík, Werbik, Mikulec, Tomešek, Peška, Stiksa, Strmiska, Karafiát, Kotek, Kunk, Rezek.