Mladší dorost vybojoval s Šumperkem bod

Filip Bazala • 27.10.2017

Mladší dorostenci v letošní sezóně bojují o každý bod, aby se zachránili. Ve Šternberku tak k zápasu s Šumperkem nastoupili s jasným cílem a to pokusit se bodovat. Hned v úvodu se však trefili Draci a Vsetín musel dotahovat, to se podařilo díky trefě Bednaříka. Do závěrečné sirény však domácí opět skórovali. Výborně chytající Málek však své spoluhráče držel a zelenožlutým se ve druhé části podařilo vyrovnat díky trefě Ševčíka. Draci nakonec dokázali zvítězit, když v prodloužení rozhodl Křivohlávek. V dalším kole čeká Vsetín veledůležitý zápas na ledě Poruby, která je o bod za Vsetínem na posledním místě.

Extraliga mladšího dorostu - 11.kolo čt 26.10.16:00
HK MD Šumperk
3:2p(2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Fibigr (Zembol), 13. Mácha (Kubíček), 62. Křivohlávek (Plhal) - 12. Bednařík (Kunst, Babeliak), 23. Ševčík (Čajanová). Rozhodčí: Kašík - Bubela, Zedník. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: 50:16. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

HK MD Šumperk: Zlatnický - Přecechtěl, Blaháček, Petr Kubíček I., Petr Kubíček II., Plhal, Křivohlávek, Cekr, Holub - Minařík, Horký, Kučera, Mácha, Fibigr, Zembol, Polách.
VHK ROBE Vsetín: Málek - Velikovský, Houser, Kunst, Sviták, Sovjáková, Navrátil - Bednařík, Babeliak, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Vrána, Turek, Čajanová.