Mladší dorost ve Zlíně do poloviny zápasu vedl, pak přišel velký obrat

Tomáš Kopecký • 25.09.2016

V rámci šestého kola ELIOD Extraligy mladších dorostenců zajížděli Valaši do nedalekého Zlína, jenž patří mezi hlavní favority soutěže. První polovina zápasu vyšla vsetínským hokejistům náramně. Zásluhou branek Lobodowského a Jenáčka vedli již 2:0 a chvíli se zdálo, že by mohlo dojít k velkému překvapení na úkor Ševců. Využitá přesilová hra z 27. minuty však domácí tým nakopla a v dalším průběhu zápasu již zcela jistě dominovali hráči Zlína. Počet puků ve vsetínské brance se zastavil až na čísle osm. Valaši klesli v tabulce na 7. místo, další zápas je čeká ve středu proti Třinci.

ELMD - 6.kolo ne 25.9.13:30
Berani Zlín
8:3(0:2, 4:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 27. Handl (Suhrada, Tadeáš Dřímal), 30. Prchal (Holík), 37. Weintritt (Holík, Prchal), 38. Tadeáš Dřímal, 42. Kozubík (Weintritt, Holík), 44. Sebera (Tadeáš Dřímal), 46. Weintritt (Bachánek), 56. Kozubík (Weintritt) – 8. Lobodowski (Jenáček), 19. Jenáček (Lobodowski), 60. Baďura (Adámek, Kunst). Rozhodčí: Velčovský – Blaha, Goňa. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 176. Střely na branku: 55:20. Průběh utkání: 0:2, 8:2, 8:3.

Berani Zlín: Horák – Havlík, Suhrada, Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk, Prchal, Prokeš – Rusler, Sebera, Bachánek, Hrazdira, Podešva, Handl, Kozubík, Tadeáš Dřímal, Weintritt.
VHK ROBE Vsetín: Ševců – Fojtášek, Kuboš, Vávra, Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil – Bouček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Pochylý, Půček, Calaba, Jenáček, Baďura, Mlýnková, Hradil.