Mladší dorost se v Šumperku nedokázal dostat do vedení a vrací se bez bodů

Helena Hegeďová • 27.01.2018

V úvodu utkání se dostali do vedení domácí, Valaši ale svému soupeři zdárně sekundovali a po první třetině bylo v Šumperku vyrovnáno. Draci ve druhém dějství opět gólově odskočili a jednobrankové vedení si přenesli také do závěrečné dvacetiminutovky. Ve 41. minutě navýšili domácí na 3:1, za Vsetínské snižoval z trestného střílení Půček, na jehož konto tak putoval už druhý gól v utkání. Vsetín to v závěru zkusil bez brankáře, čehož využil Mácha, který pojistil výhru svého celku trefou do prázdné brány.

Extraliga mladšího dorostu - 2Č/11 so 27.1.13:15
HK MD Šumperk
4:2(1:1, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 3. Horký (Mácha, Kaplan), 25. Plhal (Kaplan), 41. Kavan (Polách, Křivohlávek), 60. Mácha – 9. Půček (Turek), 47. Půček (TS). Rozhodčí: Cik – Bubela, Dopitová. Vyloučení: 4:4.  Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Střely na branku: 32:27. Průběh utkání: 0:0, 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.

HK MD Šumperk: Zlatnický – Blaháček, L. Cekr, Petr Kubíček I, Petr Kubíček II, Plhal, Křivohlávek, F, Cekr, Holub – Kesler, Minařík, Moravec, Horký, Kaplan, Kučera, Kavan, Mácha, Fibigr, Polách.
VHK ROBE Vsetín: Málek – Velikovský, Liss, Houser, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Kuchařík, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová.