Mladší dorost nestačil na Draky ze Šumperka

Kristýna Zigmundová • 07.12.2017

V rámci čtvrtečního 1. kola nadstavby se mladší dorost Vsetína vydal na led HK Mladí Draci Šumperk. První třetinu měli ve své režii domácí a čtyřmi povedenými zásahy měli nad Valachy pohodlný náskok. Do druhého dějství se přeneslo nadšení domácího celku a po 26 minutách vedli domácí již o 6 branek. Valaši ale boj nevzdali a dokázali střelami Bednaříka a Vrány snížit na rozdíl čtyř branek. V posledním dějství se už ale Vsetínu nedařilo a Šumperk ještě jednou střelou zpečetil osud dorostenců, kteří prohráli 2:7.

Extraliga mladšího dorostu - 2Č/1 čt 7.12.15:30
HK MD Šumperk
7:2(4:0, 2:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Fibigr (Kučera), 15. Mácha (Kaplan, Horký), 19. Horký (Mácha), 19. Polách (Moravec), 23. Horký, 26. Kaplan (Horký), 60. Mácha – 28. Bednařík (Čajanová), 35. Vrána (Calaba). Rozhodčí: Kubíček – Novotná, Zouhar. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 40:34. Průběh utkání: 6:0, 6:2, 7:2.

HK MD Šumperk: Zlatnický – Blaháček, Kubíček Petr, Kubíček Petr II., Plhal, Křivohlávek, Cekr, Holub – Kesler, Minařík, Moravec, Horký, Kaplan, Kučera, Mácha, Fibigr, Polách
VHK ROBE Vsetín: Málek – Liss, Houser, Kunst, Sviták, Sovjanová, Navrátil – Bednařík, Cypris, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Vrána, Půček, Turek, Čajanová