Květoň se vrátil po nemoci a rozhodl v Pardubicích

Michal Kubáň • 25.11.2004

P a r d u b i c e - Po nemoci se vrátil do sestavy juniorky David Květoň a hned v prvním zápase proti Pardubicím v závěru zápasu rozhodl brankou o vítězství Vsetína 2:0. Skoré otevřel v 10. minutě při přesilové hře Nedbálek. Brankář Martin Štefl vychytal třetí nulu v sezóně. Vsetín si drží 1. místo ve skupině B. V sobotu juniorka přivítá od 16:30 na svém ledě Bílé Tygry z Liberce .

- 25.kolo čt 25.11.17:00
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
0:2(0:1, 0:0, 0:1)
Branky: 10. Nedbálek (Květoň, Havíra), 57. Květoň (Havíra, Hruška O.). Rozhodčí: Chlaň - Prchal T., Prchal R. Vyloučení: 12:14, navíc Nakladal O. PCE 10 min., Procházka PCE 5+OK M - Buš VSE 10 min, . Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. střely na branku: 31:27.
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Koutský - Chaloupka, Kolář, Lesák, Mertvart, Nakládal J., Rejzek - Bartoníček, Klejna, Musil - Nakládal O., Procházka, Rákos - Vávra, Šula, Šeda, Žídek
VHK ROBE Vsetín: Štefl - Dalecký, Giba, Koloničný, Nedbálek, Pavelec, Pelikán - Hruška O. Květoň, Davídek - Badiura, Hubáček, Havíra - Hruška P., Buš, Dědek - Navrátil, Kapsa, Dědek
Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov