Junioři ponechali tři body Přerovu

Kristýna Guricová • 04.10.2009

Po pátečním utkání, kdy juniorka rozstřílela soupeře z Uherského Hradiště, čekal na vsetínský celek poněkud tvrdší oříšek v podobě Přerova. Valaši vstoupili do utkání skvěle, když šli zásluhou Vítka ve 4. minutě do vedení. Utkání se po té vyvíjelo bezbrankově až do 38. minuty, kdy hostům branku do šatny nadělil Vencel a stejný hráč poslal Přerov ve třetí třetině do vedení. Domácí si již tři body pohlídali a zvítězili v poměru 3:1.

- 7.kolo ne 4.10.10:30
HC ZUBR Přerov
3:1(0:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 38. Vencel (Nedbal), 46. Vencel (Brázda), 59. Nedbal - 4. Vítek (Plachtovič, Červenka). Rozhodčí: Dědek - Pavlík, Trunečka. Vyloučení: 8:5, navíc Málek (Přerov) 5 minut + do konce utkání - Valigura (Vsetín) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
HC ZUBR Přerov: Ginter - Hoferek, Brázda, Konečný, M. Ferenc, Schaffer, Molnár - J. Ferenc, Nedbal, Vencel - Holík, Šteiner, Blaheta - Málek, Dočkal, Vaněk - Hradil, Kocan, Šrámek
VHK ROBE Vsetín: Hromada - Ondra, Studený, Kovář, Sadil, Jaškin, Kubo, Djorič, Červenka, Zbranek, Plachtovič, Gromus, Zábojník, Vítek, Sýs, Valigura, Lukeš, Martyčák