Junioři nestačili na Zubra a podlehli po nájezdech

Daniel Bechný • 01.03.2015

Pohledný zápas předvedli svěřenci obou trenérů, ve kterém Vsetínští dvakrát dotahovali náskok soupeře, nakonec poslali zápas až do samostatných nájezdů, ve kterých podlehli Přerovu i díky mizerné produktivitě a začínají play-off s papírově silnějším Hradcem Králové, který vyhrál nadstavbovou skupinu.

LJ - 20NS ne 1.3.13:15
HC ZUBR Přerov
4:5sn(0:2, 3:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 31. Mikula (Bouda), 33. Stanislav (Bouda), 35. Vaněk (Stanislav), 59. Vaněk (Grygar, Stanislav) – 1. Helešic (Mašíček, Zavřel), 18. Daniš (Siegel), 23. Kundrátek (Duda), 39. Štastný (Zavřel, Kubal), rozh. náj. Mašíček. Rozhodčí: Slavka – Kocián, Maťašovský. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 3:2, 1:0.
VHK ROBE Vsetín: Stojar – Rýpar, Surý, Weintritt, Bumbal, Svozílek, Vašíček, Červínek (A), Mikula, Kuchařík, Lainka, Zuzaník, Grygar, Bouda (C), Kovář, Štědrý, Stanislav, Janošek, Vaněk.
HC ZUBR Přerov: Schneider – Mašíček (A), Štastný (A), Kundrátek, Duda, Zavřel, Helešic, Kubal, Daniš, Siegel (C), Smolka.