Junioři nedopustili překvapení a s Hodonínem si poradli

Václav Trávníček • 23.10.2009

Jsou zápasy, kdy herní převaha vítězství nezajistí. A jsou zápasy, kdy je tomu přesně naopak. Páteční duel juniorů Vsetína s Hodonínem byl příkladem druhé varianty. Valaši lépe bruslili, využili fyzickou převahu i zkušenost a po zásluze si z utkání připsali tři body. Nebýt smůly v koncovce, která Plachtovičovy svěřence doprovázela zejména v úvodním dějství, u skóre 5:1 by rozhodně nezůstalo. Junioři VHK protáhli vítěznou šňůru na tři utkání v řadě a v neděli se v ní pokusí pokračovat na ledě Havlíčkova Brodu.

- 12.kolo pá 23.10.16:30
SHK Hodonín
5:1(1:0, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 3. Plachtovič (Červenka, Kapr), 36. Kubo (Plachtovič, Kapr), 46. Kapr (Plachtovič), 52. Valigura (Ondra, Martyčák T.), 53. Gromus (Martyčák J., Studený) - 42. Zelinka (Smejkal).

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov