Dorostenci podlehli Havířovu

Kristýna Guricová • 23.02.2008

H a v í ř o v - Dorostenci Vsetína bojovali včera večer u Pantherů z Havířova oslabeni o Kuba, Pořického a Vávru, jenž vypomáhali na vlastním ledě juniorům, jenž stále nemají jistou účast v play off. I přes to dokázali až do 24. minuty držet čisté konto, o což se významně zasloužil také Petr Hromada v brance. Po té však přišly krátce za sebou dvě branky domácích a Vsetínští se již po zbytek zápasu pouze snažili dotáhnout na havířovské vedení. To se jim však už nepodařilo a chuť si tak mohou zpravit dnes od 16 hodin na stadionu Na Lapači, kde hostí dorostence Opavy.

- 45.kolo pá 22.2.17:00
AZ Havířov
3:2(0:0,3:1,0:1)
Branky a nahrávky: 24. Pinka (Videlka), 29. Slavík (Pechanec, Ondrek), 37. Fúzik (Kocurek) - 36. Kentoš (Trška, Jaškin), 49. Horehleď (Hladký). Vyloučení: 8:11, navíc Kentoš 10, Matuštík 25, (oba VS). Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 220. Střely na branku: 41:21. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2.
AZ Havířov: Matoušek - Pinka, Grigel, Ondrek, Šurin, Duda, Kocurek, Pilch - Křivohlávek, Videlka, Mráz, Pechanec, Slavík, Šefčík, Dočkal, Fábry, Fúzik.
VHK ROBE Vsetín: Hromada - Trška, Hladký, Synek, Mikulaštík, Tyralík - Ptačník M., Ptačník J., Kentoš, Matuštík, Kozák, Podešva, Jaškin, Horehleď, Slováček.
Komentář ze zápasu není k dispozici.