Dorostenci otočili utkání s Chomutovem a vracejí se se dvěma body

Václav Trávníček • 04.10.2008

C h o m u t o v - Velké drama bylo dnes k vidění na chomutovském zimním stadionu. Svěřenci trenéra Luboše Jenáčka otočili nepříznivě se vyvíjející skóre, když vyrovnali nejprve 36. a později v 56. minutě. Dvě minuty před koncem navíc přežili klinickou smrt, když soupeř neproměnil trestné střílení. Obrat dokonal ve třetí minutě prodloužení Ondřej Slováček, jenž využil početní výhodu. Vsetínští dorostenci se tak z výjezdu do severních Čech vracejí se dvěma body - ve včerejším zápase nestačili na Litvínov.

- 10.kolo so 4.10.13:30
2:3sn(1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Taraska (Chytrý, Bauer) 40. Lehnert (Škrdle) - 36. Krucký (Kozák), 56. Kozák, 63. Slováček. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.
Piráti Chomutov: Matoušek (Brabec) - Havel, Andres, Kolář, Škrdle, Čížek, Fiala, Kovář - Bauer, Mazánek, Wszolek - Megela, Tuček, Lehnert - Hučko, Hanták, Hrabák - Taraška, Chytrý, Klouček - Šaržík
VHK ROBE Vsetín: Sommer (Belák) - Žabčík, Pelc, Hurtík, Trška, Mlýnek, Tyralík, Studený, Synek - Ondra, Daněk, Kitzberger - Krucký, Kubát, Horehleď - Podešva, Slováček, Kozák - Djorič, Klimek, Kajaba