Ptejte se: Jan Kolařík

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 40 odpovědí v této kategorii celkem.

ZDENĚK (knzden@tiscali.cz) 25.12.2014, 18:24
KDE VŠUDE ZA KLUBY JSTE PŮSOBIL V JUNIORSKÉ A MUŽSKÉ KATEGORII A KDE SE VÁM LÍBILO PROSTŘEDÍ A ZÁZEMÍ KLUBU. DÍK ZA ODPOVĚĎ

Odpověď:
Ahoj, v sedmé třídě jsem přišel z Rožnova na Vsetín, v dorostu jsem odešel do Ostravy, kde jsem hrál za Sarezu, potom si mě vytáhly Vítkovice. Dále mě draftovali do juniorské soutěže QJMHL do Kanady. Poté jsem se vrátil do Vítkovic k mužům a od té doby působím převážně ve druhé lize. Hrál jsem za Frýdek, Přerov, Havířov a nyní tady na Vsetíně.
OkVhk (Ok@vhk.cz) 25.12.2014, 18:26
Ahoj Honzo, chtel bych se zeptat jak to ma sportovec o vanocnich svatcich. Musis se hlidat napr. v jidle nebo piti sladkych napoju?

Odpověď:
Čau, já osobně se nijak extra neomezuju. Samozřejmě nevypiju dva litry koly za večer a nesním tác cukroví, protože moje spalování je trochu pomalejší, ale bramborový salátek a vše co k vánocům patří si dopřeju.
tomas (7jurica.t@seznam.cz) 25.12.2014, 18:34
Ahoj Honzo myslis si ze soucasny kadr Vsetina ma na to aby postoupil do 1.narodni ligy? Jestli ne co soucasnemu kadru schazi.... Kdyz sleduji pusobeni Prostejova tak ta soutez je nekde jinde....dekuji a sportu zdar

Odpověď:
Ahoj Tome. Nerad bych to znovu rozebíral. Odpověď najdeš v předchozích otázkách, každopádně je tady hodně šikovných hokejistů, kteří by to za určitých podmínek mohli hrát. Priority těch hráčů už vesměs není jen hokej.
Michal (kubi32@email.cz) 25.12.2014, 18:42
Plánujete na Vsetíně zůstat do konce sezony a dál?

Odpověď:
Do konce sezony určitě a pak se uvidí.
martin (cipcalovekohuty@azet.sk) 25.12.2014, 19:10
Zdravím. Chcel by som sa opýtať na fungovanie klubu. Myslíš že má Vsetín na to i organizačne aby mohol pôsobiť budúci rok v prvej lige?

Odpověď:
Ahoj, zdravím na Slovensko. Napíšu to asi tak, organizace je jedna věc, ale peníze druhá. Organizačně je to určitě jednodušší.
denca (deniska2435@seznam.cz) 25.12.2014, 19:21
Ahoj Honzo,chci se zeptat,hrál si i jiný sport kromě hokeje? zaslechla jsem,že tenis,který také hraju,tak jestli je to pravda.Jinak jsi můj nejoblíbenější hokejista! :) děkuji za odpověď :)

Odpověď:
Ahoj, díky. Jsem rád, že Petr Hromada není nejoblíbenější hokejista pro všechny :). Tenis jsem hrál odmalička díky rodičům. Dokonce ještě před třemi lety závodně za Zbrojovku Vsetín.
Sabina (sr8@seznam.cz) 25.12.2014, 20:01
Dobrý den,
jste fakt skvělý hokejista!! Vsetín takový typ přesně potřeboval. Klobouk dolů před Vámi a ať se daří nadále :)

Odpověď:
Ahoj, díky. Jsem rád, že se vám hokejově líbím. Věřte mi, máme ještě mnoho rezerv.
Lucie (krampotoval@volny.cz) 25.12.2014, 20:46
Zdravíčko,
ráda bych se zeptala, jaké jsou vaše ambice tady na Vsetíně?

Odpověď:
Ahoj, moje ambice jsou mít úspěšnou sezonu, aby o mně byl i nadále zájem. Pokud se mi nebude dařit, vůbec mi to nevadí, hlavně ať neskončíme špatně jako tým.
LapačskýDJ (davo@email.cz) 25.12.2014, 21:27
Cauu Kolac. Tvoje NEJ pisnicka nebo skupina? :-)
Diky moc a per to tam i dal :-D

DJ ;-)

Odpověď:
Ahoj, moje nejoblíbenější písnička je "Můj Zvon" od Františka Nedvěda. Díky, budu i nadále číhat u tyčky :).
Roman (gadca@seznam.cz) 25.12.2014, 22:19
Jaký máš vztah ke Vsetínu a názor na vsetínské fanoušky ? Dík za odpověď a ať se ti a celému týmu dál daří!

Odpověď:
Ahoj, vsetínští fanoušci i hokej na mě působí pozitivně, ale jako město se mi moc nelíbí.
Další stránky
1234>>