Ptejte se: Pavel Hurtík

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 36 odpovědí v této kategorii celkem.

Ondra (popondrej@seznam.cz) 26.12.2013, 17:16
Ahoj,
chci se zeptat co tě vedlo jít hrát za Vsetín druhou ligu? :)
PS. Zlepši rozehrávku :)

Odpověď:
Třinec se nedomluvil se Vsetínem na další spolupráci, a jelikož jsem hráč Vsetína, tak jsem se vrátil právě tady. Zlepšit musím všechno a jsem si toho vědom :)
Petr 26.12.2013, 17:16
Ahoj Pavle, jak jsi prožil Vánoce, a který dárek ti udělal největší radost?

Odpověď:
Ahoj Petře, Vánoce jsem prožil v poklidu doma s rodinou a přítelkyní. Úplně největší radost jsem měl z dárků, které jsem daroval já.
Ewelín (valasskyogara@seznam.cz) 26.12.2013, 17:30
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat na to, že asi každý fanda Vsetínského hokeje očekává letos play off a rádi by viděli svůj tým v dohledné době v první lize. Myslíte si že je to opravdu v brzké době možné nebo teď prostě Vsetín na 1. ligu nemá ať herně nebo finančně.
Předem děkuji za odpověď a přeji Vám i týmu mnoho úspěchů nejen na ledě ale i v životě.

Odpověď:
Já osobně bych 1. ligu na Vsetíně uvítal, ale myslím si, že to v dohledné době nebude. V klubu chybí finance a od těch se to všechno odvíjí. Děkujeme moc!
anonym (mumifi@seznam.cz) 26.12.2013, 17:36
Ahoj Pavle, kde se ti líbí víc, na Vsetíně nebo v Texasu??

Odpověď:
Ahoj, nerad bych srovnával hokejové podmínky v Texasu a ve Vsetíně, neboť to moc dobře ani nejde. Na své působení v týmu Texas Tornado mám velice dobré vzpomínky a pokud bych ještě dostal šanci, tak se tam velmi rád znovu podívám. Amerika je hokejová velmoc, všechno tam podle toho tak vypadá (vybavení stadionu, šaten, hráčů, přístup k tréninkům). Zápasy NAHL navštěvuje v průměru 3 tisíce fanoušků, což může být dobrá inspirace pro vás - naše fanoušky :).
anonym 26.12.2013, 17:37
čau, pořád ti říkají česnek? :D

Odpověď:
Ahoj, ano říkají a myslím, že už mi to zůstane napořád. :)
xxx 26.12.2013, 17:38
ahoj, jak se ti hraje na Vsetíně?

Odpověď:
Ahoj, na Vsetíně se mi hraje dobře, v kabině je super parta (s většinou kluků jsem hrával už od malička) a vsetínští fanoušci jsou vynikající! V porovnání s juniorskou extraligou v Třinci, kde chodilo na hokej asi 20 fanoušků a z toho 15 hráčů ze staršího dorostu a 5 rodinných příslušníků, se podpora fanoušků srovnat nedá.
Pavel 26.12.2013, 17:38
čau, máš nějakého kámoše v kabině?

Odpověď:
Ahoj, v kabině nemám žádné kamarády, tak jsem alespoň rád, že si můžu tady s váma pokecat. :) Dělám si srandu, kamarád jsem se všema klukama, ale nejvíc v kontaktu jsem s bratry Vrbovými, jelikož jsem s nimi vyrůstal ve stejné vesnici.
Tonda 26.12.2013, 17:39
Kdo si myslíš že je nejlepší hráč ve Vsetíně?

Odpověď:

Dle mého názoru je to rozhodně Lukáš Plšek, který má už cosi odchytané v extralize!!!
Mara 26.12.2013, 17:40
Co si myslíš o Vaňousovi??? :D

Odpověď:
Super kluk a funkce kapitána mu sedí. Dokáže rozhodovat zápasy a uklidnit hru. Je to bojovník.
Saba 26.12.2013, 17:41
Ahoj,
nechci se na nic ptát, jen chci popřát ať se daří, jak tobě, tak všem ostatním ;)

Odpověď:
Ahoj, děkuju za sebe, ale i za celý mančaft. Snad se bude dařit!
Další stránky
1234>>