Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
12345>
Gerard | Vsetín
12.3.2018, 21:22
 
Ještě jednou a snad už naposledy se ještě vrátím k faulu Davida Vítka, zranění Vládi Sičáka a hlavně tomu zbytečně emocionálnímu vyplakání se pana doktora Budína pro hokej.cz. Protože mi už na samotném zimáku nepřipadal odchod Sičáka do kabin nijak vyhrocený, tak mi to nedalo a schválně jsem si tento moment na záznamu tvcomu našel a přehrál. Jeho odchod ze střídačky začíná přesně v čase 1:15:00 a je na tomto záznamu zdokumentován úplně celý a perfektně přiblížený. Absolutně žádné polívání pivem a plivání ani po Sičákovi, ani po doktorovi není nikde vidět, protože k žádnému očividně nedošlo. Doktor Budín si tam následně jenom něco vyříkává s divákem (diváky ???), ale relativně v klidu a bez toho, aby po něm někdo něco házel, nebo plival. Vypadá to, že se spíš ohrazuje proti nějakým peprným výrazům a snaží se vysvětlit vážnost Sičákova zranění.

Nechci tímto obhajovat fanoušky, kteří stojí nad střídačkou hostí a kteří se tam asi jako Mirkové Dušínové určitě nechovají, ale nemyslím si, že by se zrovna v tomto případě, dělo něco úplně buranského a nepřístojného. Nechápu proto proč to ten studovaný člověk tak zbytečně hrotil ve svém rozhovoru na hokej.cz.

P.S. V. Sičákovi samozřejmě rychlou rekonvalescenci a brzký návrat mezi mantinely.
 
Gerard | Vsetín
9.3.2018, 20:59
 
Reakce na Petrklic: No nevím kdyby Budín zažil tu atmosf...
Aniž bych se chtěl tohoto "pana doktora" dotknout, tak mi přijde, že tímto vyjádřením dokázal, že člověk může být vzdělaný sebevíc, ale ani třeba titul MUDr. o jeho inteligenci toho moc nevypoví. Nelíbí se mu nesnášenlivost a nepřátelské prostředí Lapače a sám takovýmto článkem nenávist mezi oběma tábory, navíc skoro týden po konci série, jenom znovu rozdmýchá. Stačí si jenom přečíst komentáře k článku na karlovarském FB. Člověk neznalý aby se na podzim pomalu bál vstoupit na nepřátelské území vsetínského Lapače, kde je každý ožralý a chtivý krve našich nepřátel :-).

Neříkám, že někteří fanoušci v okolí střídačky hostí nedokáží někdy hostující hráče a realizační tým dostat pod určitý psychický tlak, ale současně si taky nemyslím, že by se zrovna v těchto zápasech s KV dělo něco až tak strašlivého, sprostého a nelidského, jak se snaží svým článkem tento doktor vyplakat. Když jsem navíc četl vyjádření jejich trenéra po obou utkáních, nebo např. rozhovor s jejich gólmanem Novotným den po sérii, tak nikde jsem nenašel ani náznak toho, že by se jim tady hrálo nějak špatně a že by se tady obávali pomalu o život jako chudák "pan doktor" Budín. Za vše snad nejvýmluvněji hovoří pár vět Novotného k atmosféře na Lapači: "Podle mě jsme si hru na Vsetíně užili. Již několik let je kulisa Valachů opravdu kvalitní. Poděkování patří fanouškům, kteří se zasluhují o úžasnou atmosféru Na Lapači. Doufám, že v Karlových Varech bude větší návštěvnost a zvedne se i kvalita fandění."

No a tou větou o ukradené SPZ jejich autobusu tomu tento doktor, který tak díky webu Hokej.cz zažil svých pár minut mediální slávy, nasadil opravdovou korunu :-). Máme tady sice teprve začátek března, ale o kandidátovi Hokejová plačka roku mám alespoň já jasno ;-).
 
Gerard | Vsetín
9.3.2018, 13:17
 
O důvod navíc proč přát Cheze, aby se zachránila.
 
Gerard | Vsetín
4.3.2018, 22:54
 
Taky se přidávám s poděkováním za super sezónu, napínavou do posledního kola a myslím si, že nakonec i úspěšným zakončením. Díky taky za to, že to hráči dnes nezabalili ani v okamžiku kdy to nevypadalo moc dobře, v půli zápasu za stavu 0:3, kdy to chvíli hrozilo až debaklem. Naštěstí ale kluci nic nezabalili, naopak se ještě zakousli a na konci Varským za stavu 2:4 hooodně zatápěli a živili naději na prodloužení série. Díky taky fanouškům, hlavně kotelníkům, za velmi dobrou atmosféru v celé sezóně a taky v dnešním zápase, který se už tak nějak tradičně v této sérii od prvního nahození na naší bránu nevyvíjel zrovna vesele. Závěrečná děkovačka byla super a myslím, že nejeden z hráčů měl "na krajíčku" ... Tolja pokud jsem viděl dobře i lehce "za krajíčkem" Smajlík . Byla radost vidět, že si to hráči tady opravdu užívali a že se z nejednoho "přespolního" stal během roku další Valach ;-).

Pro všechny nezaujatě zaujaté fanoušky z řad obou táborů bylo nejlepší odpovědí na jejich někdy až přehnanou nevraživost závěrečné zhodnocení trenérů po dnešním zápase. Jak náš Jack, tak i hostující p. Mariška to zhodnotili velmi věcně a s úctou a uznáním ke svému soupeři.

Pro Varské fanáty z řad diskutérů na sítích, podle kterých jsme tady na Valachoch snad ty největší hovada na světě byla nejlepší odpovědí na to jak se před takovým publikem hraje reakce jejich hráčů, kteří po své děkovačce svým nejvěrnějším uznale objeli čestné kolečko s děkovným potleskem domácím fanouškům. Jestli jsem dobře viděl, tak to bylo na popud Vency Skuhravého, za což mu myslím patří klobouk dolů.

Myslím, že přesně takhle nějak by to mělo být vždycky, na ledě v zápasech "nenávidění" nepřátelé, po zápase respektovaní soupeři.

P.S. Gratulka Varským k zaslouženému postupu.
 
Gerard | Vsetín
4.3.2018, 11:34
 
Hodinář: to už vypadá na nějakou novou psychickou diagnózu - fanoušek KV píšící na hokejová fóra. Nevím z čeho tato vase nabubřelost a namyšlenost pramení, jestli z těch vašich posledních e-ligových sezón, kdy se asi zase na vás vytahovali fanoušci vašich soupeřů, ale rád bych tě upozornil, že pýcha předchází pád, ty srandisto.
Je mi celkem jedno kdo udrží nebo vybojuje e-ligu a kdo zůstane ve wsm, ale mám takového tucha, že se s vámi příští rok tady zase potkáme a že si to s vámi ještě zúčtujeme ;-).
 
Gerard | Vsetín
4.3.2018, 10:05
 
Majkl111: Vitkův faul jednoznačně 5 + OK. Přijel do souboje Sičák - Šilhavý jako třetí a jednoznačně zasáhl Sičáka do hlavy.
Vítka jako Vsetiňák mám rád, je to bojovník a v souboji neuhne. Ale chápu, že hlavně soupeřovi fanousci ho mají za vypatlance. Je to prototyp hráče, kterého vlastní fanoušci milují a soupeřovi nenávidí.
Bohužel je ale taky pravda, že některé jeho zakroky už byly přes čáru a zbytečně nás několikrát oslabil.
 
Gerard | Vsetín
4.3.2018, 07:41
 
Bongito19 ... sorry, ale co to meleš??? Vstáváme ze dna z peněz ne zrovna čistých??? Tohle je buď na presdržkovku, nebo na žalobu ze strany našeho klubu a našich sponzorů. Jestli o tom máš nějaké důkazy, nebo alespoň indicie, tak mi je tady napiš, nebo řekni fotrovi ať ti dá pořádně po čuni za tu srač.ku co jsi tady napsal Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
4.3.2018, 07:35
 
K Varským fandům asi tolik, myslím si, že byste měli svoji aktivitu víc zaměřit na podporu hráčů v hledišti, než na vypisování a poplakávání na FB a našem fóru. Myslím si, že nikdo soudný ze vsetínských fandů nezpochybňuje vaší hráčskou kvalitu a ani jsem nikde nezaznamenal nějaké přehnané nářky na rozhodčí. Rozhodně ne takové jako po naší výhře u vás v základní části a před zacatkem play-off na vašem FB. Chápu vaše rozčarování nad zraněním Sičáka po faulu Vítka a přeju mu brzké uzdravení, ale měli byste si rychle uvědomit, že se hraje play-off a to se nikdy nehrálo v rukavičkách. V semifinále na vás z největší pravděpodobností čeká Slavia se svýma Ryzákama a v případné baráži týmy jako Jihlava, která pro záchranu e-ligy bude "žrát led". Tak se na to trochu připravte, nebo se za rok tady opět potkáme ;-).
Nás s největší pravděpodobností zítra čeká poslední domácí zápas sezóny, tak se alespoň vy co jste vážili tu dalekou cestu přes celou republiku dobře dívejte jak se loučí s týmem po pro nás krásné sezóně zakončené osmým mistem ;-). Já se pak schválně mrknu na vás, jak poděkujete vaším hráčům vy pokud vypadnete v semi, nebo nezvládnete baráž ;-).
 
Gerard | Vsetín
4.3.2018, 06:50
 
Vary jsou lepší a vyhrávají 3:0 jistě po zásluze, i když výsledky především v prvním a včerejším zápase jsou k našim až příliš kruté. Vary dominují ve třech klíčových faktorech, kde za nimi my naopak i podle očekávání značně zaostáváme. Za prvé golman, Novotný zatím klíčový muž jejich sestavy, my gólmany jako celou sezónu losujeme z klobouku a pak je místo podržení hned hezky prostřídáme. Za druhé přesilovky - oslabení, kde jsou Vary dlouhodobě na špici a my na chvostu. I když včera my ty přesilovky z naší strany nepřišly sehrané špatně. A za třetí chladnokrevnost a zkušenost v zakončení, kdy každá jejich osmá střela končí golem, kdežto u nás je to až tak každá stá.
Nicméně vubec bych nevěšel hlavy, ja za včerejšek nemám klukům moc co vytknout, od začátku se snažili a makali naplno a hráli na své možnosti, kdyby tam z toho úvodního tlaku něco spadlo, tak to mohl být úplně jiný zápas. Věřím, že dneska to snad konečně urvem. Dáme nějaké góly a vyhrajem 3:2 ;-). Jenom pro připomenutí, většina varských hrála loni ještě e-ligu, kdežto polovina našich 2. ligu. Ten rozdíl v kvalitě tam musí být vidět, kdyby nebyl tak by bylo něco s naším hokejem asi fakt špatně.
 
Gerard | Vsetín
24.2.2018, 22:21
 
Flašar, Matthew, vy jste haj.zli, do Třebíče to ne, ale vykoupit všechny lístky na play-off to jo Smajlík . Ja jsem se hnal po dálnic jak blázen rovnou na zimák a tam fakt jenom cedule VYPRODÁNO Smajlík

Jinak dneska velice pěkný zážitek a výsledek přesně takový jaký jsem prorokoval už před měsícem, že v posledním kole přeskočíme Třebíč.

Kuci díky všem a hlavně asi opět Jardovi, který všem dal jistotu, že je to v bráně opět pevně zavřené.
 
Gerard | Vsetín
24.2.2018, 10:49
 
Kámoš koupil omylem pět lístků do Třebíče navíc. Jsou to lístky na sezení, ale předpokládám že by nemel být problém dostat se na ně i do našeho sektoru na stání. Cena prý za cenu lístků na stání. Klidně i jednotlivě. Kdyžtak hoďte kontakt a ozve se.
 
Gerard | Vsetín
17.2.2018, 21:03
 
Dneska nádherný zápas a fantastičtí hostující fanoušci Smajlík ... hlavně pokřik "Frýýýdek Mííístek městooo hoookejeee" stál opravdu za to Smajlík .

No ale co už zaplať pán Bůh aspoň za ty vydřené dva body a stále alespoň existující naději na p-o. I když dostat se tam takhle lopotně a za nutné pomoci F-M proti Třebíči by už snad ani nebylo zasloužené Smajlík .

P.S. Jardo Pavelko, za dnešek opravdu velké díky.
 
Gerard | Vsetín
14.2.2018, 21:59
 
Chtěl bych se zeptat, nevíte náhodou někdo co rozhoduje při rovnosti ... Smajlík ... sorry, ale aniž bych se chtěl někoho dotknout, jak se někdo, kdo alespoň trochu sleduje hokej, nebo sport obecně může na toto zeptat? Já osobně si nevybavuji žádnou dlouhodobou soutěž kde by za posledních 20 let rozhodovalo skóre a né vzájemné zápasy. Teda alespoň v soutěžích, kde hraje rovnoměrně každý s každým.

Jinak dneska splněné dvě povinnosti, výhra Vsetína i Prostějova. Škoda, že se nepřidaly i Vary, mohlo to být nadějné na "dvě strany".

Tomu že Frýdek porazí Třebíč bych za normálních okolností i docela věřil, nevýhodou ovšem je to, že za prvé jim v tom zápase s největší pravděpodobností už o nic nepůjde. A za druhé, že se Frýdku na Třebíč daří přibližně stejně jako nám (TŘE - FRÝ 4:0, FRÝ - TŘE 1:4, TŘE - FRÝ 2:0). Tak snad pomůže ta Kadaň Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
11.2.2018, 14:30
 
JR: já neříkám, že to tady Prostějov přijel jenom nejak odbruslit, s tím, že by jim byl výsledek lhostejný. Ale zatímco s vámi to byl již takový playoffový zápas, tak včera to byl jenom jeden z mnoha zápasů. U Prostějova šla určitě vidět kvalita, ale zápas odehráli tak trochu profesorsky, i třeba Vykoukal to nazval nepovedeným výletem.
Jinak jak jsem psal, že dostat se před Třebíč bude určitě těžké, ale nemusí být úplně nereálné, tak si taky myslím, že i vy byste se ještě mohli taky dostat pod tlak... prohrát ve středu s K.V. (snad to není úplně nemožné, přeci jenom hrají o první flek), následně jedete na Kladno a klidně by to mohlo být zase o bod.
Za normálních okolností bych řekl, že si to už vy i s Třebíčí musíte pohlídat, ale tahle sezóna mi přijde tak zamotaná a může v ní porazit každý každého, tak kdo ví jak to nakonec dopadne Smajlík . Jestli se nemýlím, tak tam nakonec místo nás všech pořád ještě může být i Frýnec a Litoměřice.
 
Gerard | Vsetín
11.2.2018, 11:57
 
JR: tohle jsou přesně okamžiky kdy se za naše fanoušky nejvíc stydím... všichni jsou proti nám, všichni nám hází klacky pod nohy a všichni se proti nám spolčili. Né že by na svazu nebylo přeocasováno, ale myslet si, že zrušené předkolo je z důvodu aby se Vsetínu zabránilo alespoň v předkole je pořádná schýza. Na druhou stranu si ale myslím, ze tyto konspirační teorie nejsou jenom doménou nás Valachů, ale že je to všude stejné, ze je to takový náš národní sport Smajlík .
Co se týká včerejšího zápasu, tak určitě byl super, ale ja osobně bych řekl, že byl asi stejně super jako ten s Havířovem, jenom s lepším koncem. Šlo ale taky vidět, že Havířům šlo o body výrazně víc než Prostějovu.
I když včerejší kolo nevyřešilo vůbec nic, a to jsem od Budějek alespoň jedno bodovou pomoc čekal, tak pořád tak nějak věřím, že je reálné vyhrát nad Kadaní, Frýncem i Benatkama a současně i to aby Třebíč ztratila v zápasech v Prostějově a Frýnci alespoň čtyři body ... a pak ... pak by se po třiceti letech dalo navázat na legendární výlet do Třebíče. Náhodou krásná zápletka, nebyla by to nuda, kdybychom teď měli o nejakych deset bodů víc a playoff jisté Smajlík ?
 
Gerard | Vsetín
7.2.2018, 21:16
 
Reakce na ace81: U třebíče si myslím,že to projede s ČB ...
Zdá se to být již skoro jako nemožné, ale já si taky myslím, že ta šance dostat se před Třebíč stále existuje. Kdyby se podařilo dnes našim urvat ty tři body, které byly opět reálné a nakonec nedopadly, tak bych nás proti nim i možná trochu favorizoval. Nicméně po této další prohře, navíc jako přes kopírák jako v posledních zápasech se bojím, že už to bude opravdu velice těžké a to hlavně psychicky. Teď to tak trochu vypadá, že to play-off chce hrát jenom Havr.
 
Gerard | Vsetín
7.2.2018, 21:08
 
JR, Asterisk - Já bych tu naši diskuzi o Residomu, Bakalovi a Zubíkovi radši i ukončil poděkováním Asteriskovi za velmi podrobný rozbor ohledně RPG a nabytí bytů p. Bakalou. Případně se k tomu můžeme ještě někdy vrátit v hokejové "okurce", která se alespoň nám tak nějak nenápadně, plíživě čím dál víc přibližuje Smajlík . Jak jsem teď pročítal diskuzi kam až ji následně zavedl Jabba, tak skoro lituji, že jsem Ti ten dotaz na Residomo vůbec pokládal Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
7.2.2018, 11:46
 
Reakce na JRfromBK: Zeptám se jako laik, protože situaci...
Tak odkud začít... Předem bych chtěl asi poděkovat Asteriskovi, který tady již níže napsal k RZ více-méně vše a to tak, jako by to "cucal z mého pera", pochopitelně obrazně a jen toho psacího Smajlík .
Je jasné, že myslet si a psát že peníze RZ byly liliově čisté by bylo asi bláhově naivní, stejně asi tak jako si nyní myslet, že když se noví majitelé Residoma distancovali od RPG, tak že tam neexistuje žádné napojení na "pana podnikatele" Bakalu Smajlík . Jinak máš ale pravdu, co se týká Residoma, tak jsem opravdu laik a skutečně by mě zajímala jejich historie a případné napojení na p. Bakalu. Já osobně se přiznám, že bych toto spojení s p. Bakalou, obzvlášť být Havířem nesl mnohem hůř než ten zmíněný Femax, nebo dalšího blázna srdcaře, podvodníčka, který by defacto všechny svoje našmelené peníze utrácel ve svém klubu. Je mi jasné, že stádu fanoušků je skoro jedno, kdo sponzoruje jejich klub, ale od Tebe jako od starofanouška a srdcaře bych čekal, že se k Residomu budeš stavět přinejmenším "opatrně".
Bohužel teď nemám prostor na nějaké větší rozepisování ohledně RZ a je mi jasné, že lidem mimo Vsetín přijde jeho obhajování jako totální blbost... ale jak psal Asterisk, tehdá to byly zlaté devadesátky, kdy co nebylo zakázané (a to nebylo skoro nic), tak bylo dovolené. Snad budu mít během dne, nebo asi spíš večer víc času k tomu napsat něco víc. Protože žádné úspěchy a tituly nejsou jenom o penězích ... mnozí by o tom mohli dlouze vyprávět, např. ten pán s koženou brašnou, který sedí v Praze na Letné Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
6.2.2018, 22:16
 
Reakce na rst: Grrard: s Džonem už jsme byli párkrát ve ...
RST: Mně JR přijde, nebo zatím co jsem od něj tady doposud četl přišel, jako rozumný přispěvatel, fanoušek soupeřova týmu, který umí reagovat docela s nadhledem. Proto jsem byl opravdu zvědavý na jeho odpověď ohledně Residoma. Toho Romana Zubíka jsem zmínil, protože je mi jasné, že by se to nabízelo jako nejlehčí odpověď. A vytáhne jí každý pitomec, který o něm a celkově o hokeji na Vsetíně pod jeho vedením neví ani ň.
 
Gerard | Vsetín
6.2.2018, 22:00
 
Reakce na rst: Mmch jak se Havířov jmenuje AZ, kdy má v ...
No za toho jejich Tondu Zápotondu a jejich hrdé hlásení se k tomuto odkazu mají u mě spíše respekt. Protože tak jak Vsetín budu mít vždycky spojený se Zbrojovkou, tak Havíře s AZetem.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.