Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
123>
Gerard | Vsetín
15.1.2018, 12:45
 
RST: ještě jsem zapomněl zareagovat na Tvoji trefnou poznámku k Bajglovi a našim betonovým vyhrám v posledních e-ligových sezónách a hlavně v baráži s Ústím. Každý dobře vedený tým hraje hru hold podle toho na co má. A i když podobné porážky jako byla třeba ta teď s Třebíči jen těžko kousám, tak po sklidnění před těma "vandrákama a haluzakama" co se pomalu ani pořádně nebyli schopní dostat do útočného pásma, musím smeknout. Protože z jejich pohledu a na jejich možnosti odehráli naprosto perfektní zápas. Žel Bohu s náma uz třetí ;-).
 
Gerard | Vsetín
15.1.2018, 12:04
 
RST: Ty vogo petardy, tak na ty jsem už fakt po těch letech zapomněl. A to jsem měl nekolikrat tik v oku a ucvrnklé v trenkách když to nějaký dobrák odpalil někde poblíž, když jsem to nečekal :-).
To co píšeš ohledně pyra, tak se dá říct, že podporuje co jsem psal i já, než každý zápas za tučnou pokutu amatérské rádoby pyro, které udělá víc škody než efektu, radši jedno na úrovni po postupu přes Budějky v prvním kole play-off ;-). To si myslím by bylo i širokým okolím a vedením jaksi taksi tolerovatelné. I když já bych se bez této parady v uzavřeném prostoru obešel raději obešel úplně.

Palica: díky za souhlasný názor i z tzv. bývalého tvrdého jádra.
 
Gerard | Vsetín
15.1.2018, 08:55
 
Ještě se dovolím dotknout jednoho asi citlivého tématu, za které si asi u některých tady moc sympatií nezískám... Zajímal by mě váš názor a to myslím hlavně vás starší harcovníky jako je Rosťa, Plha, potažmo Sui a spol. na pyro v hledišti?
Osobně si opravdu cením práce a úsilí kotelníků, za to jakou atmosféru na Lapači vytváří, cením si jejich podpory venku, ikdyž s některými jejich hlavně dřívějšími potyčkami nesouhlasím, tak i tyto případné excesy jsem ochotný "překousnout", co ale nikdy (teda možná až na nějaký poslední zápas v sezóně) nedokáži pochopit je ta pyrotechnika v hledišti na uzavřeném zimáku. Už i tady na diskuzi bylo několikrát psané, že několik hodin po zápase, kdy se zimák vylidní a všechen ten bordel z těch dýmovnic si začne sedat, tak se opravdu nedá na ledě pořádně dýchat. Mnohdy to vydrží až do rána na tréninky malých děcek. Teď za to navíc klub dostává nemalé a stále se zvyšující pokuty. Opravdu od tohoto nemůžete chlapi upustit??? Přijde mi to jako takový plivanec do tváře vedení. Předpokládám, že za tu sobotu to bude pokuta už za 25 tisíc. Navíc světelný efekt byl více-méně nulový, co jsem viděl já, tak jenom jakýsi záblesk a pak dým a dým. Zajímalo by mě, co by vás přimělo od toho upustit??? Až se pokuta vyšplhá na 100 tis. Kč??? Až to dospěje do stádia, že tam vedení bude nucené poslat zásahovku, aby odchytila "viníky" z řad vlastních fanoušků??? Až nám zavřou stadion na jeden či více zápasů???

Díky za vaše názory.
 
Gerard | Vsetín
15.1.2018, 08:39
 
Reakce na rst: Jo a k Horčičkovi ještě: Gerard to vystih...
K otázce golmanů bych napsal ještě asi tolik... Opravdu klidný jsem se naposledy cítil asi za Bajgla ;-) ... od té doby, nebo-li od novodobé éry klidný jaksi nejsem celých těch cca. 10 let. Ať byl v bráně Plch, Hrouda, nebo Šurda, tak jsem měl a pořád mám pocit, že je ten náš brankář, proti těm soupeřovým nějaký malý a nepohyblivý a že puky nechytá, ale vyráží. Nicméně pořád to až do letoška byla "jenom" rybnikářská liga, kde se s tím dalo jaksi přežít, ale na WSM to již opravdu chce golmana, který chytí v každém zápase i něco navíc a hlavně z něj nebude vypadávat puk za pukem. Vedení letos vsadilo na ostříleného veterána, který se však bohužel nepotkal s úplně dobrou formou, dostal pár laciných gólů, u řady fanoušku padl ve větší nelibost, než milenec jejich ženy a tak už jenom leští u nás lavku. Následně vedení dle mého dobře zareagovalo a domluvilo se s Hradcem na J. Pavelkovi, se kterým tam moc na post dvojky nepočítali. Sháněli jinou dvojku a přivedli dalšího Slováka (Boroše, Baroše, Maroše, nebo jak se jmenoval). Nicméně ten se nakonec neujal, Pavelka se ukázal jak u nás, tak následně i v Hradci, když dostal šanci a myslím si, že z původně zamýšleného "jistého" hostování do konce sezóny (pokud se v Hradci nezraní Rybár, nebo zamýšlená nová dvojka), vznikl stav, když budeme souhlasit, tak vám Jardu na ten Lapač občas pošleme. Příští rok nová jednička do brankoviště, ideálně se vztahem ke klubu, nebo k regiónu je priorita.

Co se týká Froliče, tak taky absolutně nechápu jak na něj někdo tady může plivat. Frolič je typický válečník, který pro tým očividně dýchá a je ochoten za něj "položit život", nebo spíš si nechat rozbít hubu, jako v zápase se Slávkou. Přiznávám, že mě občas nějakým tím svým zbytečným faulem taky naštve, ale kdyby tady nebyl, tak jsme pořád bití, tak jako jsme byli celé roky, po konci kariéry Pepy Mikeše, bití ve druhé lize. Pokud si chce na Froliče někdo plivnout, tak ať to nedělá tady, ale jde na stránky našich soupeřů, tam asi najde větší pochopení ;-).
 
Gerard | Vsetín
14.1.2018, 21:41
 
Reakce na sui: a Radim dle mě hraje dobře ... někdy možn...
Tak to už jsme s tím Slováčkem dva ;-). Ale je to normální, že někomu se líbí hra toho a jinému zase někoho úplně jiného. Je to jak s babama, kdyby jsme měli všichni na ně stejný názor, tak se jich pár vyvolených uš.ká do bezvědomí a ostatní zůstanou na ocet :-).

A co se týká R. Ostrčila, tak tady zase až tak úplně nesouhlasím s Tebou... né že bych byl z jeho výkonů úplně odvařený, ale přijde mi, že si svůj standard pořád odehraje a navíc je ještě jako jeden z mála obránců i produktivní. Když ho srovnám třeba Kubou Teprem, kterého už mnozí viděli pomalu v repre, nebo alespoň v e-lize, tak ...
R. Ostrčil 37 zápasů ... 4g, 13a, +1
J. Teper 30 zápasů ... 3g, 6a, -1
A to i mně se mnohem víc líbí hra Kuby Tepera, kterého považuji snad za jediného našeho ofenzivního beka, ale čísla jsou tady neúprosná. Ono si totiž někdy fakt jednotlivé hráče zaškatulkujeme podle pár úvodních zápasů a pak se na ně víc zaměříme, ať už v dobrém, nebo ve zlém.
 
Gerard | Vsetín
14.1.2018, 21:27
 
Já si náhodou myslím, že je super, že se tady diskutuje, někdy chválí a někdy kritizuje v takovém množství příspěvků a od tolika různých uživatelů :-). Jde alespoň vidět kolik lidí se tady o ten hokej zajímá a kolika lidem dění na ledě a kolem něj "nedá spát". Řekl bych, že kdyby si dal někdo tu práci spočítat počet aktivních uživatelů tady na fóru, tak že by se asi dopočítal většího čísla než je průměrná návštěvnost v Benátkách :-). Kritika je super a důležitá, ale musí být konstruktivní a na úrovni a ne urážlivá, bezduchá a přehnaná.

Kdybych měl za sebe přispět kouskem kritiky ke včerejšímu nepodařenému zápasu, tak by směřovala na trenéry a jejich, pro mě, nepochopitelnou nečinnost ve druhé třetině. Dostaneme druhý gól ze druhé pološance soupeře v zápase a systém naší hry se úplně roztříští. Každý se bezhlavě hrne do předu a jenom za pukem a vznikají postupně okénka v naší obraně a z jednoho dokonaného brejku soupeře dostaneme třetí gól. Naše hra v těchto chvílích naprosto v troskách a nedojde ze strany trenérů k žádnému impulsu. Ať už time-out, kde by hráče trochu propleskly, že už další gól do konce třetiny nesmíme dostat, žádné vystřídání gólmana, který má v tu chvíli úspěšnost snad 50% žádné promíchání sestavou apod. Pár minut před koncem třetiny dostaneme čtvrtý gól do šatny a je už opravdu po zápase. Ke změnám v sestavě a taky v taktice dojde až po druhé přestávce. Při vší úctě k Dopimu i k Jackovi v tomhle aktivním koučingu na střídačce, alespoň dle mě, mají značné rezervy.

Ad RST - souhlasím s Tebou, taky bych osobně upřednostnil Hořčičku před Šurdou, ikdyž to v jeho podání zatím u nás nebylo nic světaborného, tak pořád se s ním v bráně cítím tak nějak klidnější než se Šurdou... A naopak nesouhlasím s Tebou ohledně Slováčka, ano jeho střelecká impotence začíná být už chronická, ale já jaksi pořád věřím, že to přijde :-). A jestli to přijde a začne využívat alespoň každou třetí svou loženku, tak se máme všichni na co těšit. Jeho pohyb, rychlost a aktivita se mi fakt líbí. Vlastně se mi líbí celá jejich lajna s Poděsem a Vávrou, ale je pravda, že by jejich kreativitu a snahu měli přetavit v lepší produktivitu.

Ad cannibal - teď jsi tomu nasadil "úplnou korunu". Moc se mi nechce věřit Tvému tvrzení o Frolově názoru na Gošu, ale pokud to nedej bože je pravda, tak věřím, že až Tě příště zase potká, tak že předvede další útok na oblast hlavy a krku, tentokrát u Tebe. Protože tohle je prasárna psát tady na veřejné fórum klubu infa od hráčů na své spoluhráče. Pokud by to byla fakt pravda, co myslíš, že tohle asi udělá v kabině??? A věř, že to tady většina hráčů pročítá.

A poslední věc, opět k Tobě cannibale a ke Tvé kritice Kuchardy ... ano Radim byl možná v poslední třetině trochu podrážděný, ale alespoň šlo na něm vidět, že chce s výsledkem do poslední chvíle něco udělat. A jeho nahrávka cca. pět minut na "gól" Koptovi na 4:2, backhandem přes celou šířku kluziště byla luxusní. Škoda, že Jekel předvedl vyrážečkou absolutně neuvěřitelný zákrok a gólu zabránil.
 
Gerard | Vsetín
14.1.2018, 08:46
 
Tak se zase jednou prohrál zápas, který se prohrát neměl a který se zdánlivě zdá, že se snad ani prohrát nedal ... Dal a bohužel není to nic neobvyklého, že občas nevyhraje kvalitnější tým, který je schopen svého soupeře přehrát a přestřílet, ale vyhraje tým který přijede perfektně připravený, ví, že se může spolehnout na perfektní výkon brankáře a dobře stanovenou taktiku. K takovému týmu se potom přikloní i to potřebné štěstí. Jenom na Lapači jsme takových zápasů letos zažili minimálně čtyři (2x Třebíč, Havířov, Přerov). Mimochodem např. naše reprezentační 20, vlastně spíše ta Finská má s takovým zápasem taky svou zkušenost :-).

Nedá se nic dělat, je škoda dalších odevzdaných bodů, které nám mohly dodat větší klid a bezpečí do poslední čtvrtiny soutěže, ale zaplať pán Bůh alespoň za prohru Frýdku s Ústím ve stejném kole.

Nechápu jenom tu neustálou kritiku jednotlivců po prohraných zápasech od některých takyfandů tady na fóru. Střílet tady ostrými do odchovanců jako jsou Kucharda a Poděs, potažmo i Goša je k zblití. Kdo by to ještě někde na začátku prosince řekl, že budeme po 3/4 na, pro letošek, vysněné osmičce a budeme velmi reálně ve hře o play-off.

Užívejme si toho, fanděme a věřme, že to letos klapne a že pro příští rok to bude snad zase ještě o něco lepší. A že se snad i vedení konečně poučí a konečně nám po letech sežene opravdovou a stálou jedničku do našeho brankoviště. Při vší úctě k Šurdovi, on ní opravdu není. Už loni mu ten post pro závěr sezóny spadl tak nějak do klína především díky tomu, že Hrouda byl ještě horší než on a letos je to více-méně úplně to samé. Když nechytá Pavelka, tak ať si kdo chce co chce říká jsme poloviční tým a je jasné, že i ostatní hráči na ledě to takto musí cítit a musí to mít na jejich hru vliv. Je jasné, že statistiky nejsou vždy úplně směrodatné, ale většinou vypoví mnohé a když se podíváme na brankáře ve WSM lize a vezmeme v potaz jen ty brankáře co odchytali alespoň 10 zápasů, tak vidíme, že máme asi tu nejslabší dvojici v lize (samozřejmě, když nemůžeme počítat s Pavelkou). V úspěšnosti zákroků je na tom hůř jenom Polívka ze Slávie (11 zápasů, 87,62%), pak už následuje Hořčička (15z, 88,41%) a Šurda (13z, 88,85%). Jenom pro srovnání Pavelka (17z, 91,53%). Bohužel nevěřím, že v první polovině poslední čtvrtiny budeme mít Jardu Pavelku k dispozici, extraligový program je před olympiádou našlapaný. Od Budějic (7.2) až do konce základní části (v repre pauze) to snad bude jiné, to by snad mohl být jistý na každý zápas. Snad nám to bude stačit. Nicméně koncepčně to není dobrý stav a snad pro příští sezóny tento klíčový post budeme mít mnohem líp "ošéfovaný" ;-).

P.S. sorry za tuto nekrátkou glosu ;-)
 
Gerard | Vsetín
16.12.2017, 20:45
 
Dneska naše "B-éčko" asi solidní výkon v Opavě Smajlík ... 2:4, branky hostů J. Daněk (2), A. Hořanský a D. Pokorný Smajlík ... Jenom pro úplnost asistence na čtvrtý gól Šurda.
 
Gerard | Vsetín
10.12.2017, 23:25
 
Jinak jen pro odlehčení, všimli jste si situace po tom našem neuznaném gólu ??? ... Radující se Kopta zjistí, že rozhodčí rozpažil, okamžitě se točí a jede si to s ním vyříkat a v tom okamžiku přichází velká chvíle obránce Přerova č. 71, Maliny, který se po vzoru Kevina Costnera obětavě vrhá bránit svého rozhodčího vlastním tělem Smajlík . Mimochodem jedná se o toho samého Malinu, který málem v první třetině umírá na ledové ploše po vražení Vítka Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
10.12.2017, 23:12
 
Reakce na fanda03: Je až zarážející, jak si nikdo z disk...
Fando sorry, ale když si na tom zápase nebyl, tak se prosím k tomu moc nevyjadřuj. Tři opravdu klíčové momenty posouzeny v neprospěch domácích, to už hoooodně smrdí. Já sám na rozhodčí nikdy veřejně nenadávám, protože, tak jak udělal chybu Hořčička při třetím gólu, tak jak dělají permanentně chyby obránci při bránění a tak jak neustále doplácíme na chyby útočníků, kteří jsou schopní neproměnit i ty nejasnější loženky, tak podobně pochopitelně dělají chyby i rozhodčí. Ale když ty chyby vyloženě zaříznou tvůj tým v takhle vyhecovaném derby s rivalem jako je Přerov, tak se dá určitá frustrace fanoušků a někdy až zbytečně ublížené nářky chápat.
Já osobně sice nezastávám názor, že nám svaz škodí úmyslně a systematicky, ale včera to ze strany rozhodčích bylo opravdu hodně špatné a nezachránili to ani několika kompenzujícími vyloučeními na straně Přerova.
 
Gerard | Vsetín
10.12.2017, 23:01
 
Reakce na Radista: Jako z toho videa ten gól, no dobře, ...
Přesně jak píšeš, faul na Vítka jsem v reálu úplně přesně posoudit nedokázal a i teď z videa se nedokáži přiklonit k jasnému rozhodnutí zda vylučovat nebo ne a když jo, tak jestli na 2+10, nebo 5+do konce. Zásah do hlavy tam byl, ale více-méně jako důsledek dost nešťastného pohybu vepře u mantinelu. Taky ten gól na 4:4 šlo určitě posoudit tak i tak. Co mě ale už na zimáku nejvíc namíchlo, tak to bylo to jasné vyhození puku mimo hrací plochu za dvě minuty, v tomto případě pro Přerov do tří. Už na zimáku jsem byl na 100% přesvědčený, že to bylo jasně bez teče a tady na záznamu je to taky naprosto jasně vidět. Tohle se mimochodem odehrálo 7 sekund po tom našem vyrovnání - nevyrovnání a vyloučení Vepře na dvě minuty. Myslím si ale, že snad všichni tady musíme před těma pruhovanýma ocasama smeknout, že měli na tohle všechno koule, natož před docela už pěkně napěněným třítisíchlavým davem na Lapači :-).
Věřím, že tuhle dvouminutovou přesilovku 5:3, potažmo 6:3 bychom byli schopni využít snad i my ;-).
 
Gerard | Vsetín
9.12.2017, 22:00
 
Mimochodem přišlo to jenom mně, nebo byli Karlovarští v 19 kusech minulý týden mnohem nápaditější a ve fandění vytrvalejší než Vepři na jejich dnešním výjezdu sezóny???
 
Gerard | Vsetín
9.12.2017, 21:58
 
Každá prohra mrzí, ta od Vepře, navíc v zápase, který se dal a měl se minimálně zremizovat, dvojnásob. Ale co mě mrzí, nebo spíš se.re mnohem víc jsou ty srač.ky co tady a hlavně na FB plodí takyfanoušci Vsetína. Neustálé hledání viníků v jednotlivcích a dělení hráčů na oblíbence a psance. Obzvlášť u Hořčičky, u kterého jsou jedením nešťastným, chybným, hloupým gólem zapomenuty poslední zápasy, ve kterých nemalou měrou přispěl k našim výhrám a k tomu, že jsme opět a pořád ještě ve hře o play off.
Je to první sezóna konečně zase v hokejové soutěži, tak si to vy pitomci užívejte a nepořádejte neustálé hony na čarodějnice!!! Každý zápas (až na pár výjimek) měl kvalitu, náboj a napětí až do posledních minut. Někdy se šťastným koncem, jindy jako třeba dnes s nešťastným. Za dnešní výkon patří klukům poděkovat a už se pomalu "hecovat" na Slávku.
 
Gerard | Vsetín
7.12.2017, 00:00
 
Dneska škoda, mohly být nějaké bodíky se kterými se moc nepočítalo, ale i tak dobře za minimálně vyrovnaný zápas na Kladně, což by mohlo kluky taky povzbudit.
Jinak když jsem teď skoukl rychlý sestřih ze zápasu, tak bych řekl, že druhý gól Kladna byl minimálně diskutabilní, když tam u střídačky Kladna zasáhl Strnad Poděse vysokou hokejkou do hlavy a získal tak nad ním rozhodující náskok k tomu aby se dostal ke gólu. Myslím, že to klidně mohlo skončit dvouminutovým trestem pro Kladno a né gólem v naší síti :-(.
Nicméně nemá cenu se asi vymlouvat na rozhodčí, kdybychom proměnili nějakou z těch tutovek, tak jsme asi s prázdnou neodjeli.
 
Gerard | Vsetín
25.11.2017, 22:34
 
Trochu mě překvapuje ta docela častá kritika Radima Kucharczyka. Nejlepším našim hráčem asi sice není, ale na svůj věk si rozhodně stále odehraje svoje a za mě patří v útoku pořád k tomu nejlepšímu. Myslím si, že by se našli jiní adepti na zklamání roku, než je on.
Nicméně při pohledu na naše jednotlivé pětky, tak bych řekl, že i přes velice solidní bodový přínos Davida Březiny, bohužel momentálně nemáme v týmu hráče, kteří by byli alespoň na úrovni průměrné první pětky WSM ligy. Máme jednu "solidní" druhou lajnu, dvě průměrné třetí, ale opravdová první lajna nám dle mého chybí.

Jinak alespoň jedno pozitivum ze dneška je, že Hořčička snad všechny přesvědčil, že v nepřítomnosti Pavelky musí chytat on a né Šurda. Nic ve zlém proti Šurdovi, ale i přes některé laciné góly, které tam letos Hořčičkovi spadly, musí být snad každému jasné, že je pořád ještě alespoň průměr ligy, o čemž se Šurému může jenom zdát.
 
Gerard | Vsetín
22.11.2017, 21:31
 
Reakce na VSH: Být tam Vítek, je po Maierovi....
No to si zrovna nemyslím. Protože jak jsem psal, Maier se pral velmi umně, určitě to taky nebylo poprvé. Nicméně, kdyby tam ten Vítek byl, tak by se za svého menšího spoluhráče určitě postavil a určitě by nedostal naloženo tak jako Kuba.
 
Gerard | Vsetín
22.11.2017, 21:17
 
Reakce na Muhehee: Mozna se pletu ale .....to ze jsi uro...
Já si myslím, že po něm taky nikdo nechce, aby byl připravený se poprat s kýmkoliv a na počkání... ale pokud máš parametry jako on a někdo, kdo se chce porvat celou třetinu si vytáhne jako třetí v souboji Tvého nejmenšího spoluhráče, tak se za něj postavíš a nebo nejsi "členem" týmu. Ten bezmozek se chtěl porvat minimálně celou druhou polovinu třetí třetiny a naše střídačka si toho celou dobu nevšimne... Nebo spíš všimne pět minut po té bitce, kdy devět sekund před koncem pošle na led "speciální komando" tří obranců a jako třešinku Frola na bully ;-).
 
Gerard | Vsetín
22.11.2017, 20:55
 
Reakce na V.H.K: Ten Maier je strašná pič.ča. Ten ko.ko....
Ano s Maierem máš pravdu, ale bohužel nebyl jediná vag.ína na ledě na konci tohoto zápasu. Nerad kritizuji jednotlivce, natož po vyhraném zápase, ale aniž bych chtěl být moc přísný, tak Protasenja u mě dneska skončil a to jsem ho až do dnes za jeho hru tělem a fyzické parametry chválil. Ten bezmozek Maier, který si v posledních deseti minutách odpočinul snad jenom ty dvě minuty, které si odseděl za vyseknutí hokejky jednomu z našich hráčů, již předtím několikrát Anatolije vyzíval k bitce, ale ten se tomu nevím z jakého důvodu raději vyhýbal. A tak to dospělo až do toho okamžiku strkanice, kdy si ho Protasenja ještě mohl včas od Kuby Tepera převzít a s jeho parametry s ním vytřít led. Ale on si raději v klidu postojí s jiným Benátčanem a v pohodce se dívá, jak ten jejich idi.ot mydlí našeho nejdrobnějšího chlapa. Kuba to pak od toho bezmozka, který se mimochodem pral velmi umně schytal zcela zbytečně!!! Na co tam máme takového kolohnát, který se v případě potřeby nepostaví za tým a za menšího spoluhráče. Nejsem zastáncem bitek, ale zaplať pán Bůh za Froliše, který následně aspoň částečně srovnal účty. Doufám, že mu to v šatně kluci a hlavně Kuba hezky od podlahy vysvětlí.

Sorry, ale tohle mě nasr.alo mnohem víc, než všechny ty zbytečné prohry a góly, které jsme letos dostali.
 
Gerard | Vsetín
28.10.2017, 23:27
 
Reakce na scouser: Obzvláště si dovoluji upozornit na po...
Sorry scousere, nechci se moc do té vaší zbytečné diskuze montovat, ale předpokládám, že ironii ve druhé části Tvého příspěvku poznal snad každý, ale první část na kterou reagoval Inferior asi především, bych ironií rozhodně nenazval ;-). Bylo to Tvé myslím si, že až příliš přísné hodnocení výkonu hostů. I když nejsem zastáncem podobně umělých týmů, tak jsem musel uznat (a ne jen já podle komentářů v okolí), že mě hosté docela překvapili a že tady neodehráli vůbec špatný zápas. Především jejich rychlost a nasazení nám dělala dost velké problémy. Vyrovnaný zápas, který mohl skončit výhrou obou týmů nakonec naštěstí skončil alespoň dvěma body pro nás, i když asi většina očekávala body tři.
Jinak dnes velmi spolehlivý Pavelka v bráně a za mě palec nahoru dnes asi nejlepšímu hráči Radimovi Kucharczykovi, který několikrát připravoval vyrovnání, ale ujala se až "asistence" z jeho vyhraného buly na Ostrčila.
 
Gerard | Vsetín
14.10.2017, 22:05
 
Reakce na scouser: poslední věta: Možná jsem nejen pod v...
Nevím co Ti na to napsat, nemyslím si totiž nic jiného než Ty. Po sedmi osmi minutách jsem si dnes o Jeklovi myslel, že by neměl být problém mu tam ze pět gólů nasypat. Při gólu mu vypadl puk, při naší další šanci znova, celkově nevypadal moc jistě, pak však vychytal Flina a další naší loženku a nadobro i se štěstím zavřel branku. Blbé góly dostáváme tak nějak pořád, ale beztak si myslím, že kdyby zítra nastoupil Pavelka nebo Hořčička za Ústí, tak nás vyčape jako Hašan, nebo ta Tvoje babička a žádného "hlupáka" nedostane. Nejsme holt první ani poslední manšaft, na kterého si to všechno tak hezky zasedlo, např. Litvajz by letos mohl vyprávět.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.