Vylepšený osobní rekord a 4. místo na MS. Adélka Sekyrová byla v Anglii úspěšná

Klub • 17.09.2014

Adélka Sekyrová, velká fanynka vsetínského hokeje, se v létě zúčastnila MS hendikepovaných juniorů ve Velké Británii. V hodu kuželkou si vylepšila svůj český rekord a obsadila krásné čtvrté místo, přičemž bronzová medaile jí unikla o pouhých pět bodů. Valašský hokejový klub rád alespoň částečně finančně přispěl na Adélčinu srpnovou misi v Stoke Mandeville a těší se na její účast při hokejových zápasech nové sezony!

Adélčina zpráva:

„Chtěla bych moc poděkovat vedení VHK Vsetín, všem hráčům a také fanouškům, kteří mě finančně podpořili a dopomohli mi tak k účasti na MS hendikepovaných juniorů v Anglii. Závody probíhaly v pondělí 4. 8. a v silné konkurenci jsem skončila na krásném 4. místě v hodu kuželkou. Byla jsem nejmladší účastnicí a vylepšila jsem si o 1cm svůj český rekord 7,24m a bronz mi unikl o 5 bodů. Mise v Stoke Mandeville byla úspěšná a ještě jednou chci všem moc poděkovat za podporu.“

Adélka Sekyrová