Vsetínští mladíci se zúčastnili ROBE Cupu

Redakce • 02.03.2018

24.2.2018 na zimním stadionu v Rožnově pod Radhoštěm proběhl turnaj ročníků 2009, 2010 a mladších. Turnaje se zúčastnili i vsetínští mladíci ve společnosti soupeřů domácích Černých Vlků, Bobrů z Valašského Meziříčí, Berani Zlín, Ševci Zlín a Třebíč. V kategorii 2009 se z prvenství radovali pravě vsetínští mladíci. Ročník 2010 obsadil 4. místo.

Sestava 2009: Vyškovský, Němec, Hynek, Kučerňák, Bláha, Karola, Machala, Koňařík, Spitzer, Fabián.

Sestava 2010: Macíček, Náhlý, Malý, Pončík, Ibřišek, Křiva, Křenková, Děckuláček, Šimek.

Hodnocení trenéra za ročník 2009 (Tomáš Kuneta): Celý turnaj kluci zvládli bez problému, což je vidět i na výsledcích, takže my můžeme být jen spokojeni.

Hodnocení trenéra za ročník 2010 (Jan Podešva): Děti neodehrály vůbec špatný turnaj. Tým se musel doplnit jinými hráči pro marodku. Jen mě mrzí, že děti si neodvezli víc vítězství. Na turnaji chyběl vždy kousek někdy i jeden, dva góly. Nemáme bohužel kluka v týmu, který by to vzal na sebe a dal 2, 3 góly. U soupeřů takové individuality byly už v ročníku 2010. Je třeba s klukama pracovat dál. Jsem rád že od začátku sezony jsem s nimi udělal pokrok. Jde to vidět na výsledcích. I když klub v této kategorii nehraje na výsledky, což je dobře. V poslední řadě bych chtěl vyzdvihnout gólmana Máju Macíčka, který udělal neskutečný pokrok v brance. Je to zároveň i práce Mary Zapletala (trenér brankářů).

Fotogalerie:

Foto: Miroslav Náhlý