Vsetín získal Josefa Štrauba

Aleš Koňařík • 02.04.2003

V s e t í n – Na Lapači byl teprve před pár dny rozpuštěn led, ovšem na doplňování kádru se intenzivně pracuje. Uvolněné místo po Janu Nelibovi zaujal Jiří Režnar, dosavadní lodivod Jihlavy, z Budějovic se do Vsetína stěhuje Josef Štraub, o jehož služby Vsetín usiluje již od konce loňského roku. Sedmatřicetiletý matador podepsal v novém působišti dvouletou smlouvu. Naopak, nad novým kontraktem váhá dosavadní kapitán Vsetína Roman Stantien.

Vsetín měl zájem o Štraubovy služby poté, co se v sestavě uvolnilo místo po Jiřím Hudlerovi. Podmínkou jeho vyvázání z Českých Budějovic bylo poskytnutí adekvátní náhrady, což se vsetínskému vedení do konce přestupového termínu nepodařilo.

Štraub zahájil sezónu v dresu Slavie, za kterou stihl před výměnou do Budějovic odehrát 25 zápasů (5+9), na jihu Čech pookřál, ve 26 zápasech nastřádal 25 bodů (8+17).

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov