Valašský hokejový klub uspořádal druhý minikemp mimo led

Klub • 06.06.2016

V pořadí již druhý minikemp mimo led v rámci tréninkového programu pro mládež uspořádal o uplynulém víkendu Valašský hokejový klub. Tentokrát se kemp uskutečnil v tělocvičně ZŠ Rokytnice a rovněž na zimním stadionu, kde probíhala střelba na branku. „Těší nás velký zájem ze strany dětí i rodičů,“ uvedl trenér a garant programu Lubomír Konečný.

Tentokrát byl minikemp rozdělen na dvě skupiny mladších a starších hráčů, vždy po dvou hodinách. Mladí hokejisté si vyzkoušeli cvičení na TRX systému a rovněž se zdokonalovali na balančních pomůckách. Nechyběla střelba na branku.

Klub již nyní s trenéry intenzivně pracuje na dalším, v pořadí třetím minikempu, který se bude konat v sobotu 18. června. „Co na kluky čeká a kde se kemp uskuteční, bude známo během tohoto týdne,“ sdělil trenér Konečný.

Zájemci se mohou již nyní hlásit na emailu konecnyhcvsetin@gmail.com nebo na telefonním čísle 725 623 191 (Lubomír Konečný).

Fotogalerie: