Týden hokeje přilákal na Lapač přes čtyři desítky dětí

Redakce • 20.09.2017

Krátce před pátou hodinou už vstupní hala stadionu na Lapači praskala ve švech. Spousty dětí s rodiči se s těšením na tváři přišlo přihlásit na akci Týden hokeje, která probíhala i na vsetínském zimním stadionu. Celkem šestačtyřicet dětí se zaregistrovalo a mohlo si užít zábavný podvečer na ledě. I přes někdy tvrdé pády na led děti neztrácely elán a snažily se dále bruslit a plnit to, co jim trenéři mládeže připravili.

Fotogalerii z Týdne hokeje naleznete zde.

Děti byli rozdělení do několika skupin a každá skupina pracovala na některém z připravených stanovišť. K dispozici a pomoci byli téměř všichni trenéři klubu, Josef Turek, Lubomír Konečný, Miroslav Barus, Tomáš Kuneta, Jan Podešva, Milan Křiva, Marek Zapletal, Daniel Tesařík, hráči A-týmu a také jednatel klubu Daniel Tobola. Hlavní zaměření disciplín na stanovištích bylo zvládnout bruslit bez pomoci. Na jednom stanovišti mohli účastníci prohánět nafouknuté bubliny, na druhém kličkovat mezi sloupky, na třetím projížděli vyznačenou dráhu, na čtvrtém sbírali míčky a na pátém bruslili za pomoci opěrek.

Svého mladšího syna Matěje přišel zapsat i odchovanec klubu a současný hráč Komety Brno Ondřej Němec. Celá akce se dá považovat za zdařilou, k úrazům nedošlo, děti se pobavily včetně jejich rodičů, kteří ve většině sledovali jak ze střídaček tak i z tribun. Věříme, že z více jak čtyř desítek děti, které se akce zúčastnily, se jich k hokeji co nejvíce opravdu dostane. Těšíme se na další setkání a věříme, že jste si stejně jako my akci Týden hokeje užili.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov