Trenéři vítají další nové tváře

Filip Bazala • 20.08.2016

Sedmadvacetiletý statný obránce působil v dresu Vsetína už v sezoně 2012/13, kdy nastoupil ke čtyřiadvaceti zápasům. Naposledy působil v polském Jastrzebie, se kterým se utkají Valaši právě v dalším přípravném zápase. Patrik Vrána přichází na Lapač na zkoušku, ale už v nejbližších dnech by mělo být jasné, zda zůstane či nikoliv.

Dominik Pokorný

Naopak s jistotou můžeme říct, že Valachy posílil odchovanec Dominik Pokorný. Po angažmá v Kometě Brno, kde nastupoval za juniorský tým a hostování v prvoligové Třebíči míří opět domů na Lapač. Fanoušci si možná vzpomenou na jeho pevné nervy ve čtvrtfinále play-off 2013/14, kdy ve čtvrtém zápase rozhodl nájezdy a Vsetín si vynutil další zápas. Nyní po dvou letech sbírání zkušeností na jihu Moravy a na Vysočině přichází pomoci k postupu do první ligy.

Petr Štindl

Jak již sám hráč v rozhovoru zmínil, na Lapači trénuje a čeká na lepší nabídku, ideálně ze zahraničí. Jeho setrvání na Valašsku tedy není příliš pravděpodobné, ale uvidíme.