Tomáš Frolo představí Masarykův pohár. Prvních sto příznivců dostane dárek

Klub • 15.07.2015

Bývalý vsetínský hráč a odchovanec Tomáš Frolo představí v pátek 17. července od 17 hodin ve stánku VHK Vsetín na Dolním náměstí ve Vsetíně Masarykův pohár pro vítěze extraligy, který získal na jaře v dresu Litvínova. Stánek bude umístěn na Dolním náměstí před restaurací U Lva, kde se na něj budou moci všichni hokejoví příznivci přijít podívat, dotknout, potěžkat a hlavně i s Tomášem společně vyfotit.

Pro prvních 100 příznivců, kteří na akci dorazí s jakýmkoliv artefaktem či symbolem vsetínského hokejového klubu (dres, šála, kšiltovka apod.) je připraven malý dárek - děti dostanou drobnost z fanshopu VHK Vsetín, na dospělé čeká jedno pivo zdarma.

Zveme všechny, kteří se chtějí podívat na tento nový originální pohár pro vítěze extraligy ledního hokeje.

Ve stánku bude taktéž možno shlédnout dva návrhy dresů týmu mužů VHK Vsetín pro nadcházející sezonu 2015/2016.

Odehrané v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno