Spustili jsme online prodej vstupenek na zápas s Karlovými Vary

Redakce • 12.09.2017

V prvé řadě se omlouváme za zpoždění se zprovozněním online prodeje na zápasy WSM ligy. Bylo nutné vše doladit, aby při prodeji nevznikaly problémy, což by nyní mělo platit. Systém prodeje je velice jednoduchý a pokud jste již nakupovali někdy na internetu, měli byste to bez problémů zvládnout. Pro jistotu jsme pro vás připravili i jednoduchý manuál nákupu.

Odkaz pro prodej bude umístěn na hlavní stránce webu a také ve 12:00 zde: ONLINE PRODEJ ZDE.

Jak bude online prodej fungovat

• Bude spuštěn vždy pouze na aktuální zápas a to den předem od 09:00h do dne zápasu do 13:00h.
  • eVstupenka je platná pouze ve formátu A4.
  • Není nutné mít vytisknutou barevnou verzi, stačí černobíle.
  • Nejpodstatnějším atributem eVstupenky je čárový kód (dále jen ČK). Pro správné fungování načítání v místech ČK papír nedeformovat.
  • eVstupenku je možno načíst i ze smartphonu (tabletu apod.). ČK je však třeba na displeji přiblížit (zvětšit, udělat tzv. zoom). Displej telefonu musí být čistý, nesmí být poškozený, znečištěný apod.

Manuál prodeje eVstupenky k prohlédnutí zde.