Redakce webu hledá nové posily. Pracujte s námi pro svůj klub!

Redakce • 03.09.2015

Máte rádi hokej, nečiní vám problémy psát spisovně a rádi byste se podíleli na tvorbě webových stránek? Je tu pro vás jedinečná možnost! Redakce klubu hledá šikovné redaktory a redaktorky, kteří by doplnili její řady. Tato práce může sloužit jako koníček nebo jako první krok směrem k vysněné kariéře sportovního novináře. Pokud máte zájem, kontaktujte nás!

Co vás čeká

» Psaní zápasových článků
» Psaní online reportáží z domácích utkání
» Příprava a psaní pozápasových rozhovorů s hráči a trenéry
» Průběžná aktualizace webu a mnoho dalšího ...

Co požadujeme

» Znalost českého jazyka, jazykové cítění
» Ochota obětovat část svého volného času
» Pozitivní vztah ke vsetínskému hokeji a základní hokejové znalosti
» Pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, nápaditost
» Pravidelný přístup k internetu a vlastní přenosný počítač

Co nabízíme

» Volný vstup na domácí zápasy VHK Vsetín
» Klubové informace z první ruky
» Možnost nahlédnout do zákulisí hokejového klubu
» Pravidelný osobní kontakt s hráči a trenéry
» Možnost naučit se novinářskému řemeslu a podílet se na dalších projektech společnosti eSports.cz
» Finanční přivýdělek

POZOR: Práce je charakterem vhodná především pro studenty středních škol jako brigáda. Nejde o HPP.

Kontaktujte nás

Pokud vás naše nabídka zaujala, ozvěte se nám! Přihlášky, ve kterých se formou životopisu nebo textu představíte, zasílejte na e-mail redakcevsetin1@gmail.com. Do předmětu uveďte "Redaktor VHK Vsetín". Na stejné adrese přijímáme i případné dotazy. Všichni zájemci budou vyrozuměni.