Předprodej vstupenek odstartuje v 15 hodin!

Klub • 23.03.2015

Předprodej vstupenek na úterní finálové utkání play-off mezi Vsetínem a Přerovem odstartuje v pondělí v 15 hodin odpoledne. Zájemci si mohou zakoupit lístek na stání (70,- Kč) a na sezení (90,- Kč) na pokladně Zimního stadionu Na Lapači. Držitelé permanentek na sezení mají možnost získat vstupenku na své oblíbené místo na vrátnici vsetínského zimáku. Předprodej skončí v 18 hodin.

POZOR: Na finálové utkání jsou připraveny do fanshopu nové předměty s tematikou finále jako šály, trička či puky.

Držitelé permanentek na sezení si mohou zakoupit vstupenky na stejné místo na úterní finálový zápas na vrátnici u hlavního vchodu na zimním stadionu v pondělí 23. března v době od 15ti do 18ti hodin.

Předprodej vstupenek bude probíhat ve stejný den, ovšem na pokladně zimního stadionu v době od 15ti do 18ti hodin.

V úterý 24. března se pokladny otevřou v 16 hodin, zápas začíná tradičně v 17:30.

Ceny vstupenek na finále play-off:

Sezení: 90,- Kč
Stání: 70,- Kč

V úterý budeme opět soutěžit!

Na úterní finálové utkání je pro fanoušky připravena opět divácká soutěž. Pravidla zůstávají stejná, po konci první třetiny budou vystřeleny mezi diváky tenisové míčky a tři šťastní jedinci v nich najdou pozvánku ke střelbě na branku, která proběhne na konci druhé přestávky. Na úterní utkání finále play-off věnuje ceny do soutěže Řeznictví Jan Černocký a výherci se mohou těšit na hodnotné poukazy na nákup v jejich prodejně ve Smetanově ulici. Na úterní utkání bude připraveno celkem 10 hodnotných cen!

Jízdní řád finále play-off:

Jednotlivé série play-off se hrají na tři vítězná utkání, pro jednu sérii tak připadá v úvahu maximálně pět zápasů.

F1: Přerov - Vsetín 9:1
F2: Vsetín - Přerov (úterý 24.3.)
F3: Přerov - Vsetín (čtvrtek 26.3.)
F4: Vsetín - Přerov (sobota 28.3.)
F5: Přerov - Vsetín (pondělí 30.3.)