Předprodej vstupenek na finále s Přerovem proběhne v pondělí

Klub • 21.03.2015

Vsetínští hokejisté v dramatické sérii s Porubou zvládli lépe rozhodující zápas a vybojovali si postup do finále play-off, kde narazí na favorita soutěže a to HC ZUBR Přerov. O tyto zápasy je již nyní velký zájem a my vám přinášíme informace o možnosti zakoupení lístků na úterní zápas na Lapači. V neděli odstartuje série v Přerově a o dva dny později se stěhuje do Vsetína. Předprodej vstupenek na utkání, které hostí vsetínský Lapač, proběhne v pondělí 23. března.

Držitelé permanentek na sezení si mohou zakoupit vstupenky na stejné místo na FINÁLE play-off s PŘEROVEM na vrátnici u hlavního vchodu na zimním stadionu:

>>pondělí 23. března: od 15 do 18 hod. – vrátnice na ZS

Předprodej vstupenek bude probíhat ve stejný den, ovšem na pokladně zimního stadionu:

>>pondělí 23. března: od 15 do 18 hod. – pokladna ZS

V úterý 24. března se pokladny otevřou v 16 hodin, zápas začíná tradičně v 17:30.

Ceny vstupenek na finále play-off:

Sezení: 90,- Kč
Stání: 70,- Kč

Jízdní řád finále play-off:

Jednotlivé série play-off se hrají na tři vítězná utkání, pro jednu sérii tak připadá v úvahu maximálně pět zápasů.

F1: Přerov - Vsetín (neděle 22.3.)
F2: Vsetín - Přerov (úterý 24.3.)
F3: Přerov - Vsetín (čtvrtek 26.3.)
F4: Vsetín - Přerov (sobota 28.3.)
F5: Přerov - Vsetín (pondělí 30.3.)

PŘÍMÉ PŘENOSY FINÁLE!

Zápasy hrané na přerovském stadionu bude vysílat živě s komentářem přerovská internetová televize na odkazu zde.