Předprodej vstupenek na 1. a 2. domácí čtvrtfinálový zápas odstartuje ve čtvrtek

Klub • 23.02.2015

Už tuto sobotu odstartuje na Lapači čtvrtfinále play-off, ve kterém se Vsetín postaví buď soupeři z Hodonína, nebo Nového Jičína. Jméno čtvrtfinálového protivníka bude definitivně známo až ve středu večer po odehrání posledního kola základní části. Jisté však je, že hokejisté Valašského hokejového klubu vstoupí do prvního kola play-off na domácím ledě, a to právě v sobotu 28. února. Na první dva domácí zápasy odstartuje předprodej vstupenek ve čtvrtek odpoledne.

Držitelé permanentek na sezení si mohou zakoupit vstupenky na stejné místo na 1. a 2. domácí zápas na vrátnici u hlavního vchodu na ZS v tyto termíny:

čtvrtek 26. února - od 15 do 17 hod.
pátek 27. února - od 15 do 17 hod.

Předprodej vstupenek na stání bude probíhat v tyto dny:

středa 25. února - od 16:30 do 18 hod. (pokladna ZS - hosté)
čtvrtek 26. února - od 15 do 17 hod. (pokladna ZS - domácí)
pátek 27. února - od 15 do 17 hod. (pokladna ZS - domácí)

V sobotu 28. února budou pokladny na první zápas otevřeny od 16 hod. Začátek utkání je jako obvykle od 17:30.

Ceny vstupenek na play-off:

sezení: 70,- Kč
stání: 50,- Kč

Jízdní řád čtvrtfinále play-off:

Jednotlivé série se hrají na tři vítězná utkání, pro jednu sérii tak připadá v úvahu maximálně pět zápasů.

ČF1: Vsetín - soupeř neznámý (sobota 28.2.)
ČF2: soupeř neznámý - Vsetín (pondělí 2.3.)
ČF3: Vsetín - soupeř neznámý (středa 4.3.)
ČF4: soupeř neznámý - Vsetín (pátek 6.3)
ČF5: Vsetín - soupeř neznámý (neděle 8.3.)