Podpořte nový design vsetínského webu

Redakce • 16.01.2009

Vsetínský klubový web patří na českém internetu k těm úplně nejstarším. Spolu s třineckým je v provozu už od roku 1997. Aktuální vzhled má klubový web od roku 2005, přičemž od té doby se upravoval grafický design pouze v rámci drobných úprav. Nyní však nastala příznivá shoda okolností a v krátké době se vsetínský web dočká nového grafického zpracování! A pomoci můžete i vy, fanoušci VHK Vsetín.

Malý rodinný klub, kterým Vsetín bezesporu je, si nemůže dovolit platit velké peníze za výrobu webu a proto je potěšující zprávou, že se pro vsetínský web podařilo získat partnera, sázkovou kancelář Sportingbet. Umístění její reklamy pomůže k financování nového vzhledu webu, na který by jinak mohlo dojít až za dlouhou dobu.

Právě registrací a sázením u Sportingbet mohou fanoušci pomoci přispět ke zkvalitnění webu. Pokud totiž Sportingbet usoudí, že reklama na hc-vsetin.cz funguje, bude uvažovat o prodloužení spolupráce a tím pádem bude možná další vylepšování webu v podobě nejrůznějších nadstandardních prvků, na které není v běžném redakčním rozpoštu místo: wallpaperů, kvalitnějších a častějšich fotografií a dalších vylepšení.

Sportingbet nabízí všem nově registrovaným sázkařům stoprocentní bonus až do výše 3000 Kč. Znamená to tedy, že pokud se zaregistrujete a vložíte na sázkařský učet např. 500 Kč, Sportingbet vým dalších 500 Kč připíše. Více informací o této akci najdete na této stránce. Na rozdíl od českých sázkovek se také nemusíte nikde ukazovat na pobočce a můžete sázet ihned. Pouze při výběru výhry musíte prokázat, že je vám více než 18 let, např zasláním kopie občanky, protože to je základní pravidlo všech sázkových kanceláří.

Ale nejen sázením u Sportingbet přispějete k novému webu. Rádi také vyslecheme vaše nápady a náměty, co byste na novém webu rádi viděli. Pokud máte například nějaký oblíbený web, či se vám líbí např. nějaký prvek či rubrika na nějakém zahraničním webu (který nemusí být ani hokejový), napište nám o tom na redakce.vsetin@gmail.com - slibujeme, že si všechny podněty přečteme a pokud narazíme na něco, v čem se redakce shodne, že by mohlo web obohatit, rádi to do nového webu přidáme. Těšíme se na vaše maily!