Po debaklu ve Varech jede Vsetin do Znojma

Aleš Koňařík • 25.11.2002

V s e t í n - Tečku za pětizápasovou sérií bez porážky napsali vsetínským hokejistům karlovarští Energetici, ve Znojmě pak bude Vsetín na dálku bojovat s Vítkovicemi o udržení kontaktu s osmým místem. Přes vysokou prohru v posledním kole zůstává nepřerušena bodová série Jiřího Hudlera, který se do statistik zapsal již jedenáctkrát v řadě. Vsetín letos Znojmo ještě neporazil, v semifinále Tipsport Cupu mu podlehl v prodloužení, v extralize pak doma smolně prohrál 4:5.

Znojmo si z nedělního zápasu ve Zlíně odvezlo po výhře 4:3 všechny body a kromě obránce Pavla Kumstáta jsou Orli pro zápas se Vsetínem kompletní. A utkání doma často neztrácejí. Letos prohráli pouze dvakrát, přičemž málokterý soupeř odjel s méně než čtyřmi inkasovanými brankami. Proti Vsetínu nastoupí brankář Jaroslav Kameš, poprvé od doby, kdy se Vsetínem získal poslední extraligový titul.

Šestibrankovým debaklem v Karlových se Vsetín pokazil vcelku úspěšnou bilanci z venkovních zápasů, jediným pozitivem je fakt, že přes porážku je tým kompletní a bez šrámů. Dle trenéra Tabary ani po psychické stránce.

Pravděpodobná sestava Znojma: Kameš - Soudek, Havíř, Snopek, Toman, Benák, Křetínský - P. Pucher, Ludvík, Uram - Plch, Vorel, Milan Procházka - Plášek, Barus, R. Erat