O prodeji kroměřížské licence se rozhodne ve středu

Václav Trávníček • 05.05.2008

K r o m ě ř í ž – O tom, zda Vsetín koupí druholigovou licenci od kroměřížského klubu, se rozhodne tuto středu. Řekl to manažer hanáckého klubu Karel Holík. „Zatím není nic nového,“ potvrdil situaci Alexej Jaškin. Případný prodej licence na třetí nejvyšší soutěž bude záviset čistě na rozhodnutí Kroměříže. Licenci si tamní klub cení na půl milionu korun. Zatím k ní má nejblíže Uherské Hradiště, přestože v konkurenci dalších zájemců nenabídlo nejvíc. Na rozdíl od Kutné Hory a Vrchlabí leží totiž v regionu. Stanovisko čtvrtého zájemce – Vsetína – zatím v Kroměříži neznají. „S panem Jaškinem jsme se bavili pouze před čtrnácti dny, poté už se nám nikdo neozval,“ poznamenal Holík.

Odkoupení licence Vsetínem by podle všeho záviselo na odkoupení zimního stadionu vsetínskou radnicí. S firmou ZETEX, která stadion vlastní, momentálně probíhají intenzivní jednání. „Jednoznačně je na naší i na jejich straně vůle se dohodnout,“ potvrdila mluvčí města Eva Stejskalová.

Budou mít ve středu vsetínští fanoušci důvod k radosti?