O dětský koutek je mezi rodiči zájem, nová služba bude pokračovat

Redakce • 07.11.2016

Při zápase Vsetína s Novým Jičínem v sobotu na Lapači mohli rodiče poprvé využít dětský koutek. Novou službou chce vsetínský klub vyjít vstříc rodinám s dětmi, které ještě nevydrží sledovat celé utkání v kuse. Možnost svěřit svoji ratolest do dětského koutku s pedagogickým dozorem využilo napoprvé hned několik rodičů. „Jejich zájem nás těší, dětský koutek proto bude pokračovat,“ uvedl jednatel VHK Daniel Tobola.

Dětský koutek je určen dětem ve věku od 3 do 7 let a nachází se za brankou hostí v naší nové rozcvičovně. Vstup je od tribuny na sezení, sektoru D. Děti si tu mohou pohrát a zabavit se a jejich rodiče mohou sami sledovat hokejové utkání. Dětský koutek se otevírá vždy v 17 hodin a uzavřen bude 15 minut po konci utkání. Cena za využití dětského koutku je 20 Kč za dítě.

Fotografie nového dětského koutku naleznete zde.