Na Lapač do sezony s několika změnami

Klub • 10.09.2015

Od sobotního úvodního utkání s Novým Jičínem na Lapači (od 15:30) se diváci setkají s několika málo změnami. Vedení klubu se po několika sezonách rozhodlo navýšit cenu běžného vstupného o 10 Kč, což znamená, že cena vstupenky na stání na základní část bude činit 50 Kč a lístek na sezení fanoušci koupí za 70 Kč. Děti do 140 cm výšky mají jako obvykle vstup zdarma.

Další novinkou je, že majitelé permanentek na sezení mají svá místa v sektorech B a C označena na opěradlech nálepkou "PERMANENTKA 2015/2016", aby bylo zřejmé, že označené místo mají rezervováno majitelé permanentek na sezení.

S tím souvisí i skutečnost, že volné vstupenky na základní část na sezení budou prodávány pouze s označením sektoru na sezení - A, B, C nebo D bez uvedení čísla řady a sedadla. Tzn. že majitelé vstupenky na sezení si v daném sektoru, kde mají vstupenku, mohou sedat na libovolné sedadlo, samozřejmě ne na sedadlo označené nálepkou "PERMANENTKA 2015/2016".

Vzhledem k tomu, že sektory B a C jsou téměř celé vyprodány majiteli permanentek (je volných cca posledních 6 míst), o "volné sezení" se bude především jednat v sektorech A a D.

Domácí utkání budou začínat jako obvykle v 17:30 hodin, pouze úvodní utkání v sobotu s Novým Jičínem bude zahájeno netradičně již v 15:30, k čemuž klub přistoupil po dohodě s organizátory Valašského záření, jelikož od 18 hodin začíná v sobotu na náměstí jeho závěrečný program.

Věříme, že si tento víkend společně užijeme jak na "záření", tak v sobotu odpoledne Na Lapači a do sezony vstoupíme v duchu motta "SPOLU ZA VSETÍN" úspěšně.

Tyto samolepky označují místa, které si koupí permanentky rezervovali naši fanoušci. #spoluzavsetin

Fotka zveřejněná uživatelem VHK Vsetín (@vhkvsetin),