Mladší dorost absolvoval turnaj v Pardubicích

Redakce • 04.04.2018

Velikonoční svátky podobně jako další ročníky strávil mladší dorost na turnaji. Vzhledem k tomu, že mladší dorost v sezoně soutěž zachraňoval, nevstupoval do turnaje v Pardubicích jako jeden z adeptů na přední umístění. To se však nakonec povedlo a dle trenéra Lubomíra Konečného mohlo být ještě lépe. Vsetín nakonec ve velmi dobře obsazeném turnaji obsadil třetí příčku, což je velmi dobrá tečka za sezonou.

Obsazení turnaje s celkovým umístěním

1. HC Sparta Praha
  2. HC Dynamno Pradubice
  3. VHK ROBE Vsetín
  4. HC Dukla Jihlava
  5. SKLH Žďár nad Sázavou
  6. HC Zubr Přerov

Výsledky VHK Robe Vsetín:

Sobota 30.3.2018 - 1. den

1. zápas: Vsetín - Přerov 2:4

2. zápas: Pardubice - Vsetín 5:4

Hodnocení trenéra Lubomíra Konečného po prvním dni turnaje: V prvním dnu turnaje nás čekali soupeři HC Zubr Přerov a domácí tým Pardubic. V obou utkáních jsme byli z mého pohledu lepším týmem, ale doplatili jsme na neproměňování brankových příležitostí a v zápase s Pardubicemi jsme ještě minutu před koncem zápasu vedli a nakonec jsme v poslední vteřině dostali branku, která rozhodla o vítězství Pardubic. Na turnaji jsme hráli poprvé v sestavě, která může být výhledově i na příští sezonu a možná i jistá nesehranost kluků zapříčinila, že jsme oba zápasy prohráli. Kluci se chtěli ukázat, zbytečně jsme předržovali kotouče a nepřihrávali jsme si. Mysleli jsme jenom na útok a v obraně jsme propadali.

Neděle 1.4.2018 - 2. den

3. Zápas: Vsetín - Jihlava 2:1

4. Zápas: Sparta Praha - Vsetín 3:2SN

5. Zápas: Vsetín - Žďár 5:2

Hodnocení trenéra Lubomíra Konečného po druhém dni turnaje: Druhý den turnaje nám vyšel na výbornou, škoda jen zápasu se Spartou Praha, kdy jsme zase vedli 2:0 a nakonec jsme zápas prohráli v samostatných nájezdech. Celkově i v sezoně nám závěry zápasů moc nevycházely a musíme se na to zaměřit do příští sezony.

Celkové hodnocení hodnocení turnaje očima trenéra Lubomíra Konečného:

Na turnaji jsme nakonec obsadili 3. místo, které považuji jako úspěch při takto kvalitním obsazení týmů. Tento turnaj nám ukázal mnoho pozitivního s výhledem do příští sezony a pokud se nám podaří udržet kostru týmu, tak už teď se těším na novou sezonu. Celkově bych chtěl všechny hráče pochválit za předvedené výkony a doufám, že se společně všichni uvidíme při startu letní přípravy na novou sezonu, která bude začínat 30.4.2018.

Foto: Marek Půlpán