I ve třetím přípravném zápase dokázal Vsetín zvítězit

Aleš Koňařík, Marek Netolička • 23.02.2006

V s e t í n – Přípravné mise značky „Slovakia“ skončily a i v třetím případě se z vítězství radoval Vsetín. Těsné vedení 2:1, které ve 27. minutě zařídil střelou od modré uzdravený útočník Marek Dubec, dokázali domácí proti aktivně hrajícímu soupeři uhájit i zásluhou spolehlivého brankáře Sasu Hoviho. Ten úspěšně čelil několika samostatným nájezdům. Poslední čtyři kola základní části se dohrávají od úterý 28. února, kdy Vsetín zajíždí na led Vítkovic a doma se následně představí v pátek zápasem s Karlovými Vary.

Vsetín – Poprad 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Sakrajda (Hrabal, Jenáček), 27. Dubec (Duba) - 5. Tomášek (Piatak). Rozhodčí: Hradil. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0.

Vsetín: Hovi – Hrabal, Kučný, Ponomarev, Bauer, Augusta, Spitzer, Horák – Dubec, Steiner, Janeček, Demel, Sakrajda, Rob, Hruška O., Květoň, Duba, Valko, Jenáček.

Poprad: Kožuch – Segľa Michal, Javín, Kumstát, Vorobel, Turan, Bambuch, Gurčík, Fabian – Škovíra, Kroták, Pavličko, Kopecký, Halaj, Kubenko, Jasovský, Piatak, Tomášek, Zavadský, Smolka, Segľa Martin.