Hráči VHK Vsetín navštívili utkání KHL v Bratislavě

Klub • 16.12.2014

V pondělí večer přišli hráči z řad VHK do blízkého kontaktu s Kontinentální hokejovou ligou. Vsetínskému klubu se díky vstřícnosti vedení Slovanu Bratislava podařilo pro hráče a jejich doprovod získat vstupenky na utkání mezi Bratislavou a finským Jokeritem Helsinki. Odpoledne tak od Lapače odjely dva autobusy hráčů všech kategorií VHK od přípravky až po muže. Atmosféra v zaplněné bratislavské aréně byla po celý večer fantastická a snad i podpora stovky fanoušků ze Vsetína přinesla hráčům Slovanu štěstí.

Favorit z Finska si totiž jako dárek pod vánoční stromeček přibalil na cestu porážku 2:6, která byla jeho nejvyšší v dosavadním průběhu sezony. Vsetínská fanouškovská enkláva v žlutozelených dresech si povedený zápas užila a snad bude toto setkání s KHL naživo pro mnohé mládežnické talenty Valašského hokejového klubu velkou motivací do dalšího tréninku.

VHK Vsetín tímto ještě jednou děkuje vedení Slovanu Bratislava za možnost návštěvy utkání KHL, jež bylo pro mnohé neopakovatelným zážitkem, na který budou dlouho vzpomínat.