Hokej na dřeň se vrací. Vsetínští hokejisté i letos podpoří registr dárců dřeně

Klub • 16.02.2017

Po loňské úspěšné premiéře charitativní akce HOKEJ NA DŘEŇ se uskuteční při posledním utkání základní části na Lapači ve středu 22. února při zápase mezi VHK a Kopřivnicí její pokračování! Vsetínští hokejisté obléknou svoji speciální řadu rudých dresů, které upomínají na začátky hokeje ve městě, a ve spolupráci s transfúzním oddělením Vsetínské nemocnice opět zprovozní v prostorách klubovny na stadionu registrační a odběrové místo pro zájemce o vstup do Registru dárců kostní dřeně.

Pouhé dvě malé zkumavky Vaší krve mohou znamenat šanci na život pro nemocné s leukémií. Na odběrovém a registračním místě v klubovně VHK bude přítomen odborný personál, který zájemcům podá veškerý informační servis. Registrační místo v klubovně se otevře již v 16 hodin!

„Při ojedinělé loňské akci se zaregistrovalo téměř 80 nových dobrovolníků, věříme, že i letos se najdou mezi fanoušky další potenciální dárci dřeně. Pokud je vám od 18 do 35 let a jste bez zdravotních komplikací, pomozte dobré věci a přijďte se zaregistrovat. Možnost bude po celou dobu utkání s Kopřivnicí,“ uvedl jednatel VHK Daniel Tobola.

Pro všechny, kteří se rozhodnou vstoupit do Registru dárců dřeně je připraven malý dárek v podobě společné fotky s hráči vsetínského týmu přímo na ledě po skončení utkání s Kopřivnicí.

První ročník akce HOKEJ NA DŘEŇ si můžete připomenout zde.