Derby kam se podíváš, starší dorostenci se postaví Ševcům, Junioři míří do Rožnova

Filip Bazala • 26.10.2011

Nadcházející dny nám přinesou hned tři utkání plné emocí a vypjatých chvil. Starší dorostenci hostují ve Zlíně, se kterým letos ještě nebodovali. V dalším utkání je čeká těžká Olomouc. Junioři v pátek zavítají do města proslaveného skanzenem Rožnova pod Radhoštěm, kde sehrají svůj zápas. V neděli dopoledne je pak čeká Horácká Třebíč. Mladší dorostenci sehrají utkání proti posledním dvěma celkům a to proti Opavě a Přerovu. Přijďte podpořit naše mladíky!

3. místo, 14 bodů, skóre 52:37

Aktuální pohled na tabulku 1. ligy juniorů

Stejně jak již probíhá u mužů, tak i v mládežnických kategoriích přichází na druhé kolo zápasů s ostatními kluby. To znamená, že v dalším zápase čeká na vsetínské juniory celek Rožnova. Tým ze samého konce tabulky se se Vsetínem střetl v prvním kole a na Lapači podlehli našim juniorům poměrem 5:2. Nyní to Valaši budou mít těžší, jelikož zajíždí hostovat do Rožnova. Utkání se hraje v pátek 28.10. od 16:00.

Druhé utkání, na které Vás zveme se sehraje v neděli 30.10. v 10:00. Vsetínští junioři nastoupí proti Třebíči. V prvním utkání se soupeři sešli smírně 2:2. Nyní Vsetín hraje doma a cíl je jasný, vyhrát za dva body. Horáci jsou v tabulce na šesté příčce se ztrátou dvou bodů na čtvrtý Vsetín. Z utkání bude k dispozici textový přenos skrze server onlajny.cz.

Sestavy v minulém kole:

VHK Vsetín: Michálek - Studený, Daněk, Zbranek, Medveděv, Šuňkov, Koutník, Gromus, Kývala, Štrbík, Žabčík T., Báchor, Boháčik, Kašajev, Tobola, Motloch, Valentík, Tyralík.

HC Rožnov: Mizera - Fryšara, Skopal, Černobila, Paťava, Mynarčík, Martyčák, Vyvijal, Dorotík, Mikuda, Suchánek, Hajda, Křenek, Krátký

SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Peroutka, Belatka, Krejčí, Pálka, Vyhnalík, Kotrba - Paták, Vlašín, Šulc, Musil, Kovalský, Vondráček, Stromecký, Outulný, Weiss.

6. místo, 17 bodů, skóre 60:79

Aktuální pohled na tabulku Extraligy staršího dorostu

Mimo nedělní derby mužů s Valašským Meziříčím, čeká o pár dnů dříve také derby na starší dorostence. Zlín se v posledních utkání chytl a už si brousí zuby na Vsetín. Ševci si věří, protože letos se jim náležitě proti zelenožlutým daří. V předchozích dvou utkání porazili Vsetín 6:1 a 7:3. Tím větší výzva pro vsetínské hochy, kteří by určitě rádi konečně také urvali svůj skalp. Zlín se nachází na pátém místě tabulky s devíti bodovým náskokem na šestý Vsetín. Utkání se hraje dnes 27.10. od 17:00. Sledujte změny stavu prostřednictvím onlajnů ZDE!.

Další zápas starších dorostenců se odehraje v sobotu 29.10. od 11:00, kdy na domácím ledě Valaši přivítají celek Olomouce. Proti Hanákům se dorostencům taktéž letos zatím nedaří. V prvním utkání prohráli 6:7, ve druhém 5:1. Čas na naplnění reparátu. „Bude to však strašně těžké. Únava se kumuluje tím, že hrajeme na pár lidí, navíc máme za sebou vložený pondělní zápas s Třincem. Bude to páté utkání během devíti dnů. Snad se dáme nějakým způsobem dohromady, i když ta zranění v našem mužstvu jsou spíše dlouhodobého rázu. Alespoň se nám však do sestavy vrátí Pepa Zuzaník. Nějak to poskládáme. Chceme být oběma soupeřům důstojným protivníkem,“ komentuje nadcházející utkání trenér Luboš Jenáček. Zápas se druhou Olomouci můžete sledovat i přes internet skrze server onlajny.cz. Odkaz naleznete v infobaru na našich stránkách.

Sestavy v minulém kole:

VHK Vsetín: Vlach - Hajda, Žabčík, Hryciow, Kohout, Stodůlka, Vašíček, Zuzaník, Ščotka - Zvonek, Surý, Neuwirth, Stupka, Forch, Hrňa R., Helešic, Kuchařík, Grygar, Šiafutdinov, Hořanský.

PSG Zlín: Čepila - Buchta, Řezáč , Kratochvíl, Talán, Stuchlík, Tomiga, Skočík, Zaremba, Matula, Macharáček, Hlaváč, Dalajka, Sedláček, Mika, Hrazdíra, Galuška, Kužílek.

HC Olomouc: Kochta – Brančík, Ziegler, Paksi, Majer, Pšeja, Brandýs J., Nesvadba – Vrabel, Beták, Hánl, Jergl A., Fibrich, Konečný M., Ostřanský, Hradil P., Bauer, Augustin, Nedopil, Peštuka.

4. místo, 19 bodů, skóre 52:45

Aktuální pohled na tabulku ELIOD extraligy mladšího dorostu

Sestavy v minulém kole:

VHK Vsetín: Holub - Pisklák, Haničák, Svozílek, Běhula, Vítek, Januška, Chrástecký - Světlík, Vojkůvka, Mikula, Tydlačka, Škrabánek, Miko, Riška, Ondryáš, Ngo, Grygar, Hořanský.

HC Slezan Opava: Marek - Borunský, Ondruch, Rousek, Olšr, Stuchlík, Hlísta, Monczmann, Zbytek, Rýpar, Stoniš, Hartmann, Dreljuš, Hendrych, Kosina, Levák, Ostřanský, Dudek, Blaževič.

HC ZUBR Přerov: Gottwald - Hradila, Daniš, Podepřel, Metelka, Žůrek, Smolka, Blahunek, Kubíček, Tomaník, Ministr, Weintritt, Nossek, Bochňák, Matlocha, Novák.