Čtvrtfinále play-off: Valaši vyzvou Nový Jičín, předprodej lístků začne ve čtvrtek

Klub • 25.02.2015

Vsetínští hokejisté už znají jméno svého čtvrtfinálového soupeře. Výsledky posledního kola základní části potvrdily, že Valaši v prvním kole vyřazovacích bojů vyzvou Nový Jičín. Všechny série play-off se hrají na tři vítězná utkání a oba soupeři se klasicky střídají v pořadatelství. Čtvrtfinále odstartuje v sobotu 28. 2. na Lapači, kam se vrátí zase ve středu 4.3. Předprodej lístků na oba zápasy začne už tento čtvrtek.

Držitelé permanentek na sezení si mohou zakoupit vstupenky na stejné místo na první a druhý domácí zápas na vrátnici u hlavního vchodu na ZS v tyto termíny:

čtvrtek 26. února - od 15 do 17 hod.
pátek 27. února - od 15 do 17 hod.

Předprodej vstupenek na stání bude probíhat v tyto dny:

středa 25. února - od 16:30 do 18 hod. (pokladna ZS - hosté)
čtvrtek 26. února - od 15 do 17 hod. (pokladna ZS - domácí)
pátek 27. února - od 15 do 17 hod. (pokladna ZS - domácí)

V sobotu 28. února budou pokladny na první zápas otevřeny od 16 hod. Začátek utkání je jako obvykle od 17:30.

Ceny vstupenek na play-off:

sezení: 70,- Kč
stání: 50,- Kč

Jízdní řád čtvrtfinále play-off:

Jednotlivé série se hrají na tři vítězná utkání, pro jednu sérii tak připadá v úvahu maximálně pět zápasů.

ČF1: Vsetín - Nový Jičín (sobota 28.2.)
ČF2: Nový Jičín - Vsetín (pondělí 2.3.)
ČF3: Vsetín - Nový Jičín (středa 4.3.)
ČF4: Nový Jičín - Vsetín (pátek 6.3)
ČF5: Vsetín - Nový Jičín (neděle 8.3.)

Další čtvrtfinálové dvojice:

Přerov - Břeclav