A-tým navštívil sídlo generálního partnera ROBE lighting

Redakce • 18.12.2017

V pondělí 18.12. navštívil A-tým VHK ROBE Vsetín sídlo generálního partnera klubu ROBE lighting ve Valašském Meziříčí. Po dopoledním tréninku se hráči společně naobědvali a po jídle již zamířili společně autobusem na místo. Ve firmě je přivítali zaměstnanci včetně spolumajitele firmy v podání pana Ladislava Petřeka. Ten celému týmu firmu představil a následně i za pomoci zaměstnanců byla hokejistům předvedena světelná projekce ve speciálních místnosti pro tyto příležitosti v tzv. showroomu.

Firma ROBE lighting je světovou špičkou a neskromně je můžeme zařadit mezi top tři firmy v této oblasti na světě. Společnost získala několik celosvětových ocenění za inovace. Světla této firmy používají při koncertech největší hvězdy světové hudby. Vidět však byly například i v Praze na nedávno konaném Laver Cupu, kde bylo použito okolo 170 světel. Společnost, která začínala v roce 1994 v garáži v Prostřední Bečvě se dostala i do haly Bostonu Bruins (na obrázku).

Společnost ROBE lighting začínala v malé obci v garáži a vyrostla až v jednu z největších firem zabývajících se osvětlením na světě. Je typickým příkladem toho, že když jde někdo za svými sny naplno, mohou se naplnit. Spolumajitel Ladislav Petřek právě o této cestě vyprávěl vsetínským hokejistům. „V hokejovém světě, by se naše cesta dala přirovnat k takovému příběhu, kdy jsme začínali hrát hokej na rybníku a po dvaceti letech se nám podařilo dostat až do NHL,“ řekl směrem k hokejistům Vsetína Ladislav Petřek. Po této řeči a shlédnutí světelných projekcí a ukázek tak hráči včetně vedení ještě více ucítili sílu jména této firmy, kterou nosí jak ve svém názvu, tak i na svých dresech.

„Jsem moc potěšen, že jsme celý tým mohli ve firmě ROBE být a vidět jaký to generální partner se ve firmě ROBE pro nás skýtá. Je to pro nás čest, že můžeme být součástí této spolupráce. I hráči nyní budou mnohem lépe vědět, jakou firmu to nosíme na dresech a co pro nás znamená. Jde o spojení dvou kvalitních značek. Firma ROBE je opravdu špička ve svém oboru,“ komentoval exkurzi jednatel klubu Daniel Tobola.

Fotogalerie z návštěvy firmy ROBE

Dnes v 16:00 | Jun.