Výborně! Mladší dorost v důležitém zápase rozstřílel Porubu

Pavel Tajzler • 20.01.2018

Skvělý dvojzápas mají za sebou mladší dorostenci. Ti se před zápasy s Warriorem a Porubou nacházeli na poslední sestupové pozici a pokud i nadále chtěli zůstat ve hře o uchování extraligy i pro další ročníky museli své nejbližší sousedy v tabulce porazit. To se podařilo na jedničku. Po skalpu Brna si Valaši smlsli i na Ostravanech a vyhoupli se na 4. místo tabulky. Nyní mají nad poslední Porubou náskok pěti bodů. Vsetínští mladíci tak potvrdili vzestupnou tendenci svých výkonů a důrazně vykročili za záchranou.

Extraliga mladšího dorostu - 2Č/9 so 20.1.13:00
HC RT TORAX Poruba 2011
6:0(2:0, 1:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 4. Půček (Fencl), 16. Vrána (Babeliak), 24. Půček (Turek), 47. Fencl, 52. Kočí (Turek), 58. Turek (Kočí). Rozhodčí: Dědek – Bryška, Novák. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 127. Střely na branku: 34:25. Průběh utkání: 6:0.

VHK ROBE Vsetín: Málek – Houser, Velikovský, Liss, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Dědek, Bebaliak, Fencl, Kočí, Calaba, Kuchařík, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová.
HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž – Havlík, Gelnar, Puchala, Macurák, Machů, Dobeš – Foldyna, Macias, Kubík, Fojtík, Halata, Chovanec, Pavlík, Moškoř, Rambousek, Spurný.