Uskutečnil se 2. ročník akce DĚTI SPORTUJÍ S VHK

Filip Bazala • 08.06.2017

Ve čtvrtek 8.6. dopoledne proběhl druhý ročník akce pro děti ze vsetínských mateřinek nesoucí název DĚTI SPORTUJÍ S VHK. Akce proběhla na hřišti školy Kostka. Této sportovní akce se zúčastnilo téměř 200 dětí, které se rozdělily do čtrnácti týmů a zasoutěžily si v několika disciplínách.

Počasí vyšlo náramně, po celé dvě hodiny akce na všechny zúčastněné svítilo slunce. Zkrátka nepřišly ani paní učitelky, které si také zasoutěžily. Všechny týmy byly nakonec zaslouženě odměněny. Celkový primát si odnesl tým MŠ Kobzáňova II. „Náš klub těší zájem všech mateřinek o tuto akci, kde  si všechny děti zasportovaly a věříme, že se někteří ze soutěžících objeví třeba v srpnu v týmu hokejové přípravky,“ sdělil jednatel klubu Daniel Tobola.

REPORTÁŽ:

FOTOGALERIE: