SDO i v druhém kole nádstavby úspěšný

Kristýna Zigmundová • 10.12.2016

Valachům se úvod do 2. kola nádstavby skupiny B vydařil famózně, když se již v 8. minutě dostali do vedení, které si ještě na závěr první třetiny upevnili druhou brankou. Soupeř z Havlíčkova Brodu se sice snažil celý zápas dotahovat náskok Valachů, ti si ale šli za jasným cílem zisku tří bodů, což se jim také nakonec povedlo, a z Havlíčkova Brodu si odváží další tři body.

ELSD - 2část/2 so 10.12.
BK Havlíčkův Brod
2:4(0:1, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 33. Donda (Veverka, Teplý), 46. Veverka (Teplý, Polák) – 8. Matiaško (Klímek, Půček), 29. Půček (Matiaško, Jenáček), 40. Koňařík (Jenáček, Krupa), 59. Koňařík. Rozhodčí: Jiří Ondráček – Vladislav Bernard, Henrich Kráľ. Vyloučení: 8:6, navíc Klímek (VHK) 10 minut. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Střely na branku: 42:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.

BK Havlíčkův Brod: Folvarský – Pejchal, Krejčí, Horák, Polák, Zvěřina, Rubner – Teplý "C", Holenda, Křehlík – Veverka, Donda, Piskač – Přibyl "A", Cachnín, Tecl – Pokorný
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Ondračka, Mar, Paroušek, Pařízek, Klauda – Lašák, Hrňa, Klímek "A", Matiaško, Wolf, Jenáček, Kovacs, Koňařík "C", Půček, Krupa, Najvar